Plavecký bazén pre 4 osoby

Vonkajšie kúpalisko model 4D20, 6 osôb, trysky 72 ks s pumpičkou 6 ks. Tento model je veľmi vhodný pre hotelové, rodinné použitie.

Podrobnosti o produkte

Plavecký bazén pre 4 osoby

Vonkajšie kúpalisko model 4D20, 6 osôb, trysky 72 ks s pumpičkou 6 ks. Tento model je veľmi vhodný pre hotelové, rodinné použitie.

Rozmery:
428x225x128 cm
sedadlo:
3 osoby
Vodná kapacita:
6810 litrov
hmotnosť:
703 kg (suché)
Celkom trysky:
35 ks
Celkové čerpadlo:
4 x jedna rýchlosť / 3.HP (plávajúca časť)
Obehové čerpadlo (CE, TUV schválené):
1 x 0,5 HP
Vykurovacie teleso:
1x 3,0 kW
Riadiaci systém
Balboa / SpaRelax

4m ourdoor garden Swim Spa

swimming spa


Prečo si vybrať SpaRelax?

SpaRelax je 1-ročný profesionálny výrobca kúpeľov v Číne, ktorý sa datuje do roku 2007. Keď kúpite kúpele od spoločnosti SpaRelax, kúpite kúpele od spoločnosti s desaťročnými skúsenosťami a povesťou o kvalite. Zaviazali sme sa udržiavať najlepšiu reputáciu v oblasti inovácií a kvality vírivky.

 

Každá vírivka pred odoslaním prechádza dôkladným testom na vodu a kontrolou 50 bodov. Od lacných kúpeľov až po špičkové kúpele - každý vybudovaný kúpeľný bazén je vyrobený z kvalitných komponentov za konkurencieschopnú cenu.

Snažíme sa poskytovať našim zákazníkom to najlepšie nadzemné kúpalisko , takže pri ich budovaní dodržiavame najvyššie štandardy kvality. Mnohé z funkcií dostupných v našich kúpeľoch sú exkluzívne pre SpaRelax.

Náš rozvodný systém vodovodných potrubí a vodné čerpadlá s vysokým prietokom zaisťujú rovnaký tlak vody vo všetkých prúdoch. Keďže vieme, že kúpeľný bazén pre 4 osoby môže byť umiestnený vo vnútri alebo vonku, vybudovali sme náš vzduchový indukčný systém tak, aby bol tichý - čo vám umožní sústrediť sa na hudbu prichádzajúcu prostredníctvom voliteľného systému priestorového zvuku. Oddýchnite si a užite si náš ergonomický dizajn sedadla a hlbšie jamky pre nohy.


obraz Vitajte, kontaktujte nás ~

Vyšetrovanie