Vonkajší hotel Masážne vírivé vane pre 6 osôb

Outdoor Garden Family Hotel Akryl Whirlpool Masážna vaňa pre 5 osôb Popis produktu Výrobný popis INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI Informácie o spoločnosti SpaRelax Co., Ltd - Zameriavame sa len na SPA, Profession robí Trust. Zakladajúci partneri spoločnosti SpaRelaxs sa spojili s jedným zjednocujúcim cieľom: ...

Podrobnosti o produkte

Vonkajší hotel Masážne vírivé vane pre 6 osôb

5 (2) .jpg

Popis produktu

Opis výroby   

Rozmery:
225 x 225 x 88 cm
sedadlo:
5 dospelých
Vodná kapacita:
1391 litrov
hmotnosť:
420 kg (suché)
Počet trysiek:
91 PCS
čerpadlo:
2 x jedna rýchlosť / 3.HP
Obehové čerpadlo (CE, schválené TUV):
1 x 0,35 HP
Vykurovacie teleso:
1x 3,0 kW
Riadiaci systém
SpaRelax / Balboa


S520 Shenzhen.jpgS520-2.jpgA521 s cover.jpg

kúpele pre 3 salóniky

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI

informácie o spoločnosti     

  SpaRelax Co., Ltd.

- Zameriavame sa iba na SPA, Profession robí Trust.

Zakladajúci partneri spoločnosti SpaRelaxs sa spojili s jedným zjednocujúcim cieľom: poskytnúť najkvalitnejšiu masážnu vaňu , čo najviac funkcií a najväčší sortiment produktov. S viac ako 10 rokmi skúseností s výrobou akrylových masážnych vaní spolupracovali na vytvorení SpaRelax. Keď si kúpite vírivú masážnu vaňu SpaRelax, stanete sa súčasťou rodiny, ktorej služby sú rovnako kvalitné a podporované spoločnosťou, ktorá je svetovo známa.

 

SpaRelax sa nestal jedným z národa popredných poskytovateľov kúpeľných zameraním len na výrobu a uvádzanie na trh. Urobili sme to zameraním sa na ľudí a ako zlepšiť ich život. Tempo a tón dnešnom svete je tvrdá, čo má za následok celý rad stresu a chorobám správania súvisiacich. Od tenzné bolesti hlavy bolesti chrbta k cukrovke, rad moderných problémov nás núti volať o úľavu. Neexistuje viac ukľudňujúca, efektívnejšia alebo príjemnejšia úľava ako vírivá masážna vaňa s vírivkou 5 osôb SpaRelax, starostlivo navrhnutá na zvýšenie životného štýlu a zdravia každého zákazníka. Kúpele sú našou vášňou a radi by sme sa s vami podelili o túto vášeň.

 

Náš vášnivý záväzok nie je nikde zrejmejší než v jedinečnej kvalite našej masážnej vane . Každý model bol starostlivo navrhnutý tak, aby poskytoval optimálnu kombináciu elegancie a funkčnosti bohatú na funkčnosť bez vynechania detailov. Zatiaľ čo mnohí vnímajú kúpeľov ako nedosiahnuteľné luxus, SpaRelax stavia kúpele pre každý rozpočet. A v spolupráci s našou celosvetovou sieťou špičkových predajcov prinášame na dosah priemerného človeka pohodlie, spokojnosť a výhody, ktoré vyplývajú z vlastníctva masážneho vane SpaRelax .

 

Môžete vedieť s istotou, že investície do SpaRelax je jedným z najmúdrejších investícií môžete vykonať. SpaRelax stavia ceny za vírivú vaňu pre každý rozpočet, od špičkových, pre tých, ktorí sú zvyknutí na neporovnateľný luxus, až po stredné a nižšie cenové rozpätie, kde je dobrá kvalita dôležitá aj pri obmedzenom rozpočte. Či už ste mladí a túži po úcte a zábave alebo dozrievaní a chcete si odpočinúť v ústraní, SpaRelax má kúpele pre vás.

6358415297558047982404315.jpg

.jpg

-3.jpg

Show room

Naša show room loacted na Shenzhen LongHua, môžete navštíviť. showroom.jpg


FAQ

FAQ

1. Aká je záruka vašich bazénov a bazénov?

     Shell Štruktúra puzdra 5yrs

Interior Vnútorný povrch škrupiny 2 roky

♥ Vodovodná armatúra a elektrické komponenty 1,5 roka

2. Aká je teplota vody vírivky?

3. Aká je farba svetla LED vírivky?

Kúpele s vonkajšou vírivkou sú dodávané s 12 ~ 20 LED svetlami (ako možnosť kúpele). LED svetlá majú 7 farieb a 13 vzorov.

4. Ako dlho môžete získať vírivku?

Náš výrobný čas je 15 dní na odber vzorky, 25 dní na plný kontajner.

5. Aká je platba?

Bežne prijímame platby T / T.

Ste srdečne vítaní, aby ste zaplatili prostredníctvom Alibaba Trade Assurance za ochranu svojich práv.

6.Prečo si vybrať SpaRelax?

Kontaktuj nás

Kontaktuj nás

Viac informácií nájdete na našej domovskej stránke : www.spasrelaxhottub.comHot Tags: Outdoor Hotel 6 Whirlpool Massage Spa, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, spoločnosť, lacné, veľkoobchod, výrobky
Vyšetrovanie

You Might Also Like