Svetový deň čítania - Ktorí ľudia v krajine milujú čítanie?

- Apr 23, 2019-

sparelax hot tub


Svetový knižný deň je známy ako Svetový deň kníh a autorských práv, tiež známy ako "Svetový knižný deň", a pôvodný nápad pochádza z Medzinárodnej asociácie vydavateľov. V roku 1995 bolo oficiálne potvrdené, že 23. apríl bol "Svetový deň kníh a autorských práv". Účelom bolo podporiť viac ľudí, aby čítali a písali. Dúfam, že každý môže rešpektovať a poďakovať literatúre, ktorá významne prispela k ľudskej civilizácii. Kultúrni, vedeckí a ideologickí majstri chránia práva duševného vlastníctva.

 

Ktorí ľudia krajiny milujú čítanie?


hot tub spa

 

Izrael, jedna z najobľúbenejších krajín sveta, sa radí na prvé miesto na svete, čo sa týka čítania na obyvateľa a je tiež rodiskom Židov.

Každý v Izraeli má 64 kníh ročne a je tu knižnica pre každých 4 500 ľudí. Národná knižnica Izraela je Národná knižnica Izraela. Bola založená v roku 1892 a nachádza sa na Hebrejskej univerzite v Givatrame. Má viac ako 5 miliónov kníh a najväčšiu hebrejskú a židovskú literatúru na svete. Kolekcia.

Podľa najnovších údajov je počet obyvateľov Izraela približne 8 miliónov, čo predstavuje približne 0,2% svetovej populácie, ale získalo 29% Nobelovej ceny.

 

sparelax spa


Maďarsko - Jedna z najobľúbenejších krajín sveta, jej rozloha a počet obyvateľov sú menej ako jedno percento Číny, ale má takmer 20 000 knižníc, v priemere 500 ľudí na knižnicu. Maďarsko má v priemere 20 kníh na osobu a rok, oveľa viac ako západoeurópania v rovnakom regióne.

Krajina, ktorá obhajuje štúdium a štúdium, určite dostane dobrú návratnosť. Izrael je riedko osídlený, ale má veľa talentov. Aj keď čas založenia bol krátky, bolo tam 8 nositeľov Nobelovej ceny a 18,5% laureátov Nobelovej ceny bolo židovských.

Svoju inteligenciu a múdrosť využívajú na vytvorenie úžasného materiálneho a duchovného bohatstva.

 

V Indii trávia indiáni približne 10 hodín týždenne čítania.

Slyram, generálny riaditeľ kníhkupectva Klausworth, ktorý má v Indii 26 kníhkupectiev, hovorí, že Indovia sú veľmi priekopníci a čítanie je neodmysliteľnou súčasťou ich života.

 

Povedal: "Sú veľmi zameraní na čítanie. Preto majú veľké vzdelanie a na zahraničných univerzitách sa darili veľmi dobre."

„Ľudia sa vzdelávajú, aby sa vyrovnali so zmenami, ku ktorým došlo v ich živote. Aby ste to dosiahli, musíte sa obohatiť čítaním.


swimming sap

Dvojica:Tomb-zametanie deň Ďalšie:Svetový deň práv spotrebiteľov