Pracovať doma? 7 spôsobov, ako v domácnosti zachraňuje vaše zdravé životné prostredie a obnoví vašu kvalitu života!

- Nov 29, 2016-

Pracujete z domu?

IMG_8718.jpg

Ako viete, keď skončí práca a vy ste "doma"? Pracuje práca len do noci a začne znovu skoro ráno? To je istý recept na vyhorenie. Musíte mať hranicu medzi domovom, kde môžete relaxovať a "nechať sa" a pracovať tam, kde je potrebné venovať pozornosť, byť "na" a byť kreatívny. Tu je sedem spôsobov, ako inteligentní domáci pracovníci používajú horúcu vaňu na zlepšenie kvality svojho života:

 

1. Ukončite svoj pracovný deň, keď vydajte do horúcej vane.

Ak pracujete doma, mať horúcu vaňu pomôcť pri kreslení linky medzi prácou a domovom. Horká vaňa vám zachraňuje zdravý rozum a urobí si život, ktorý stojí za to žiť! veľa   Spoločnosť Olympic Hot Tub Company ustomers sú domáci pracovníci alebo domáci majitelia podnikov, ktorí si kúpia vírivku a zistia, že im pomáha vytvoriť túto deliacu čiaru. Zastavili počítač v čase 6 (alebo neskôr ...), vychádzali do horúcej vane a vytočili náladu   z 10-20 minút a potom "prísť domov".

Keď vstúpia do svojich dverí po namočení horúcej vane, urobia pravidlo, že prestane pracovať. Nasiakanie v horúcej vani sa mení tak, ako sa cítia za 20 minút, takže dali svojmu mozgu odpočinok a zmenili celý svoj postoj.

2. Vylepšite svoju kreativitu v práci.

Mnohí domáci pracovníci nám hovoria, že ich   kreativita je posilnená   a nachádzajú sa vo svojich "vypnutých" hodinách nové nápady, ale len vtedy, keď prevezmú túto zásadnú prestávku od mozgovej práce. Potrebujete relaxačný čas na to, aby sa nápady dostali do bubliny. Ak máte v domácnosti horúcu vaňu, môžete si počas dňa prerušiť mini prestávky, keď kreativita zaostáva. A tie mini prestávky zvyšujú produktivitu.

3. Ukončite syndróm Jammie.

Ako často vstávaš, chyť nejakú kávu a toast a sedí si priamo na počítači, aby si začal svoj pracovný deň v tvojich jammách? ! Ak máte zvyk vstávať a nasiaknuť vo svojej horúcej vane prvú vec, budete musieť vymeniť z tvojich jammies a do skutočného oblečenia, keď sa dostaneš von. To je vaša šanca dostať sa do pracovného režimu. Aký je ten výraz? "Dajte si svoje veľké dievčenské nohavice a do práce!" Mnohí naši olympijskí zákazníci sú veľkí fanúšikmi namočenia prvej vec ráno   takže sa môžu ľahko do svojho dňa ľahko rozptýliť, ako ich mozgy zväčšujú na pracovný deň vpred. Namáčanie v horúcej vode je skvelé pre stimuláciu mozgu.

4. Vyliečte kocovinu.

Existuje aj skutočná možnosť vyliečenia kocoviny   keď sa namočíte v dopoludňajších hodinách - len v prípade, že ste sa venovali večierku a MUSÍ mať svoj mozog pracovať ďalší deň. Všimli ste si, že práca doma robí chcete ísť von viac? Potrebujete úľavu od tých istých štyroch stien.

IMG_8906.jpg

5. Vylejte stresovú bolesť hlavy.

Stresová bolesť hlavy z príliš veľa hodín na počítači? Ak je práca doma spôsobuje stres, nájdite stresovú bolesť hlavy použitím   káva, ibuprofen a namočte si do vírivky jacuzzi . Funguje to vždy.

6. Vyčistite "počítač späť".

Po niekoľkých hodinách sedenia s možnosťou naliať držanie tela, vaša chrbtica určite vám oznámi, že je to nešťastné. Neexistuje žiadna lepšia liečba, ako je to do horúcej vany   zmiernenie bolesti chrbta   Teplá voda a trysky robia zázraky, aby sa zabránilo tomu, aby sa zbytočné sedenie príliš dlhé. Zostaňte svaly a kĺby späť do normálu horkou tubing po práci.

7. Ukončite osamelosť pracovať sami.   Horká vanička je skvelé miesto na spoznávanie. Pozvite ostatných soloprénovcov na oslavu konca pracovného dňa.

Pracuje doma? Samozrejme, existujú výhody, aké nie sú dochádzky a sú vo vašom vlastnom čase. Ale nechajte horúcu vaňu pomôcť nakresliť linku! Vypnite počítač, choďte do horúcej vane, oddýchnite si.   Len potom budete vedieť, že ste sa "vrátili domov". Život nie je určený na to, aby ste pracovali 24 hodín denne. Ak máte akékoľvek iné návrhy na používanie kúpeľnej vírivky, ktoré vám pomôžu lepšie pracovať z domu, zdieľajte ich prosím!

Dvojica:Uvoľniť cestu von zo stresu Ďalšie:Nový domov s vírivkou? Tu je čo robiť ďalej!