Prečo môže úspešne prenasledovať svojho miláčika?

- Aug 02, 2019-

image


William, 24 rokov, 1,8 metra a hmotnosť do 130 kg. Na začiatku mu nezáležalo na jeho váhe, pretože si myslel, že sa narodil ako tučný človek.

Prichádza horúce leto a Williamov priateľ ho pozval do bazéna, zatiaľ čo William nemôže plávať, môže sa pokúsiť plávať iba pri bazéne. V tomto okamihu William videl dievča, bola veľmi pekná, má skutočný dobrý tvar. Dôležité je, že pekná dievčina bola skvelá na kúpanie. Aj keď William bol touto peknou dievčinou hlboko priťahovaný, ale dievča sa na Williama nikdy nedívalo začal sa končiť. Začal sa cítiť horšie, pretože si uvedomil, že jeho postava je nielen tučná , ale aj ochabnutá. Okrem toho cítil, že nemôže plávať, čo znamená, že s týmto miláčikom nemôže mať spoločný jazyk. frustrovaný a zamrmlal na seba, „Možno si ju nezaslúžim.“

Keď sa William vrátil domov, ešte stále nedokázal zbaviť dojmu pekného dievčaťa. Prišiel k nemu nový nápad, že chcel kúpiť kúpalisko doma. Nemal však veľa úspor, pretože bol práve v začiatočnej fáze vlastného podnikania a jeho záhrada nebola príliš veľká. Nakoniec sa po dlhom rozmýšľaní vzdal tradičného bazéna a vybral si náš nekonečný bazén.

S pol rokom práce, ktorá bola prelomená, William schudol úspešne, vyzerá teraz ako mŕtvy, je úžasný. Najdôležitejšie je, že už nie je závislý od plávajúceho kruhu a dostáva schopnosť plávať ako ryba. Koniec príbehu je rovnaký. ako si všetci mysleli, úspešne prenasledoval svojho miláčika.


Skutočná láska nespočíva v tom, čo sa deje a je známe, ale v tom, čo sa deje, ale nie je známe.


swim hottub

Dvojica:2019 Vianočné VEĽKÉ predbežné oznámenie o zľave Ďalšie:Tomb-zametanie deň