Desať najlepších tipov pre nákup prenosných kúpeľov alebo horúcej vane

- Jul 20, 2016 -

SpaRelax CEO Tony zostavil svoje desať najlepších tipov pre spotrebiteľov, aby zvážili pri kúpe SPA . Tieto tipy môžu tiež pomôcť kúpeľným predajcom spolupracovať s potenciálnymi kupujúcimi, pretože zisťujú, čo skutočne chcú a ako im môžu pomôcť dosiahnuť.

ONE:

Vybrali ste si najlepšie miesto? Je blízko k elektrickej zásuvke? Aký je povrch zeme? Chcete, aby bol viditeľný z vnútorných obytných priestorov (ktoré vás často lákajú, aby ste ho používali častejšie) alebo sa nachádzate niekde v súkromí?

DVA:

Máte svoje merania skôr, ako si kúpite? Bude SPA umiestnená vo vašej zvolenej oblasti? Budete mať dostatok priestoru na prechádzku okolo po inštalácii?

TRETIA:

Koľko sedadiel MASSAGE potrebujete pre SPA ? Koľko ľudí ste zabezpečili?

ŠTYRI:

Bude vaše SPA používané predovšetkým na zábavu alebo na masáž?

PÄŤ:

Pozrite sa na distribúciu jetov. Vytvoria dostatočné bubliny a masážne body pre vaše potreby?

SIX:

Usporiadanie sedenia: Koľko salónikov alebo remienkov si želáte? Potrebujete hlboké a široké sedadlá? Rodiny vo všeobecnosti majú dve reclinéry - jednu pre mamičku a jednu pre otca - a kroky pre malé deti.

SEVEN:

Aké farby sú k dispozícii pre SPA akrylovú škrupinu a skrinku? Sú vhodné pre váš dekor?

OSEM:

Aký druh záruky ponúka spoločnosť?

NINE:

Je SPA účinná? Ste schopní znížiť prevádzkové náklady? Energeticky účinné čerpadlá s vysokým stupňom účinnosti a tvrdým krytom, ktoré sa v kúpeľoch používajú, keď sa nepoužívajú, pomôžu znížiť prebiehajúce prevádzkové náklady.

TEN:

Budete môcť ľahko získať podporu častí alebo služieb, ak je to potrebné?

Dvojica:"Zlomená kostná vaňa" má prekvapujúce liečivé sily: divadelné recenzie Ďalšie:Bazén chyby ako ich riešiť