Domov > Novinky > Obsah

Tomb-zametanie deň

Apr 05, 2019

清明_meitu_1

Tomb-zametanie deň je tiež nazývaný Festival mládeže. Na prelome Zhongchunu a Hunchunu, 104. \ Tdeň po zimnom slnovrate, je to jeden z tradičných čínskych festivalov a jeden z najdôležitejších festivalov. \ T Je to deň uctievania predkov a zametania hrobov.

 

colné


  • Civilizačný zametací hrob

1. Hudobná obeť: Zahrajte si obľúbené piesne zosnulého počas svojho života a vyjadrte jeho spomienku na starých ľudí.

 

2, kvety obety: používať obľúbené kvety zosnulého pred smrťou, alebo sa podieľať na "kvety na horenie papiera" činnosti organizované cintorínom.

 

3, vysádzanie obetí: cez výsadbu stromov, aby vzdali hold starému mužovi.

 

4, umyte obeť hrobky: vyčistite náhrobok, aby ste vyjadrili svoje myšlienky.

 

5, rodinné spomienky: fotografie a video materiály zosnulého pred narodením CD-ROM, organizovať členov rodiny sledovať, pripomenúť si spomienky.

 

Online obeť: vyjadrenie smútku nad zosnulými príbuznými prostredníctvom internetu.

 

7. Verejná obeť Spoločenstva: Etiketa na plný úväzok vstupuje do spoločenstva a obyvatelia spoločenstva organizujú okres, aby uvoľnili portréty zosnulých príbuzných a prepustili ovocie, ovocie, balóny atď., Rodinných príslušníkov rodiny. zomrel čítať obete a verejnosť obetovala kvety.

 

8. Pustite myšlienky: Spoločenstvo môže organizovať obyvateľov, aby vykonávali činnosti na uvoľnenie bielych balónov a pustili svoje myšlienky.

 

9. Obetovanie podpisu: Spoločenstvo môže organizovať kolektívny podpis masy a vysledovať obete predkom.

 

清明节


  • QR kód zametanie hrobu

Skenujte ho so smartfónom, aby ste videli fotografiu alebo video zosnulého a dozvedeli sa o jeho živote. Zosnulá rodina môže tiež aktualizovať a udržiavať obsah webovej stránky. Poskytovateľ náhrobného kameňa QR kódu povedal: "Využívanie technológie na poskytovanie viac informácií o zosnulom, ale aj na zdieľanie životných skúseností."

 

Rodinní príslušníci môžu nastaviť heslo pre súkromie

 

Dvojrozmerný náhrobný kameň vznikol v Spojenom kráľovstve. Keď je dvojrozmerný kód propagovaný v cudzích hrobkách, dvojrozmerný kód bude vložený do nepredaného cintorína vrátane ceny, orientácie, plochy, zeleň a konceptu dizajnu náhrobného kameňa.

 

Zamestnanci cintorína uviedli, že dvojrozmerný náhrobný kameň musí najprv použiť užívateľ cintorína. Zamestnanci zaregistrujú príslušnú stránku obete pre zosnulého na domovskej stránke cintorína a vygenerujú pre ňu QR kód. Príbuzní by mali obohatiť a vylepšiť webovú stránku a zadať obsah, ktorý chcú zdieľať s ostatnými, vrátane fotiek alebo spomienok.

 

Pre aký obsah je možné vidieť po skenovaní, príbuzní môžu nastaviť zodpovedajúce možnosti na domovskej stránke Sacrifice podľa svojich vlastných požiadaviek, to znamená, ktoré informácie sú úplne verejné a ktoré časti sú súkromné na zobrazenie heslom. Chráňte osobné súkromie zosnulého.

 

T raditional F ood


  • Qing Knedlík


清明节食品


Qing   Knedlík je špecialitou Suzhou. Jeho koža je rozdrvená divokou rastlinou nazývanou palina, vylisovaná zo šťavy a premiešaná do lepkavej ryžovej múky. Potom zabalte cesto pastou z fazule, parte ho v parnom kotli a kefou vyčistite rastlinný olej rovnomerne na povrchu cesta.

Nie je sladká a nie mastná, s ľahkou vôňou trávy.

 

  • Žltá ryža


1


Päťfarebná lepkavá ryža je tradičným občerstvením v oblastiach Buyi a Zhuang. Každý festival, ako napríklad festival Ching Ming, tretí mesiac Lunárneho Nového roka a festival dračích lodí, ľudia Zhuang radi robia päťfarebnú lepkavú ryžu.

Päťfarebná lepkavá ryža je červená, žltá, zelená, biela a čierna. Päťfarebná lepkavá ryža je maskotom ľudí Miao. Znamená to, že život je ako nádherná kvetina. Ľudia všetkých národností sú zjednotení ako lepkavá ryža a požehnania majú rovnaké pocity.


外销清明_副本