Domov > Novinky > Obsah

TOTO JAPONSKÉ KÚPELE VÁM PLAVÁ VÍNO

Mar 24, 2017

1 MINÚTKA PREČÍTAJTE

Aktualizované 24. februára 2017.1.jpg


Niektoré druhy radosti nájdete iba v úplnom ponorení. V niektorých prípadoch sa to však môže zdať nemožné, najmä ak zistíte, že červené víno má najväčšiu radosť (vieme, že áno). Túto sekundu zastavte svoje pochybnosti a kúpte si letenku do Japonska, pretože je tu kúpele, kde si môžete doslova kúpať svoj obľúbený nápoj.

Yunessun SPA Resort v japonskom Hakone má bazén s červeným vínom, ktorý je väčší a lepší ako vtedy, keď ste naplnili vaňu fľašami Two Buck Chuck. Nehovoriac o tom, že si to urobil, ale je to bezpečný predpoklad, že myšlienka na to, že si to urobila, ti prišla na myseľ. Predtým, ako vynesiete akýkoľvek rozsudok, vedzte, že nejde iba o splnenie želania. SPA údajne pomáha ľuďom vyzerať mlado. Pravdepodobne to nefunguje (červené víno má veľa ďalších výhod pre zdravie, aj keď nemá starosti), ale určite to bude peklo, vďaka ktorému sa budete cítiť mladí.


2.jpg


Pretože tak zábavné, ako to znie, môže alkohol v červenom víne vyschnúť pokožku. Naozaj nám to záleží? Je to doslova bazén plný vína. Iste, nebudete pokojne plávať na vrchole vína celé hodiny (alkohol je menej hustý ako voda, preto vlastne nie ste tak vznášajúci sa), ale ktokoľvek vo vani absorbuje malé množstvá alkoholu z ponorenia, podľa Nahý vedec, a koho zaujíma, či môžete pokojne vznášať.

Teraz povedzte, že chcete vypiť nejaké víno, nielen ho pohltiť. Pracka sa pretína, pretože tu prechádza čiara od zasneného k hodnému výletu. Ľudia budú stáť pred bazénom a nalievajú vodu do vašich rúk, aby sa napili. Alebo pre menej nežnú dušu niekto stojí pred bazénom a doslova hodí do tváre vedro vína.3.jpg


Ježiš možno chodil po vode a premieňal vodu na víno, bol by to však obrovský zásah, ak by kombinoval tieto dve kanóny a gule .

Zarezervujte si letenku, naplánujte si návštevu a nájdite tú plnú imerziu.