TENTO JAPONSKÝ KÚPEĽ VÁM VÁM PLATIE

- Mar 24, 2017-

1 minúta ČÍTAJTE

Aktualizované 24. februára 2017.1.jpg

Niektoré druhy radosti možno nájsť len v úplnom ponorení. V niektorých prípadoch sa to môže zdať nemožné, najmä ak nájdeš najväčšiu radosť z červeného vína (vieme, že to robíš). Zastavte svoje pochybnosti práve v tejto chvíli a zakúpte letenku do Japonska, pretože tu je SPA, kde sa môžete doslova kúpať vo vašom obľúbenom nápoji.

Yunessun SPA Resort v japonskom meste Hakone má bazén s červeným vínom, ktorý je väčší a lepší ako ten, ktorý ste si naplnili vaňou s fľašami Two Buck Chuck. Nehovoriac, že ste to urobili, ale je to bezpečný predpoklad, že myšlienka toho urobiť prešla vašou myšlienkou. Predtým, ako prejdete akýmkoľvek úsudkom, viete, že to nie je všetko o splnení želania. SPA údajne pomáha ľuďom vyzerajú mladšie. Pravdepodobne to nefunguje (červené víno má veľa iných zdravotných výhod , aj keď nie je žiadne starosti), ale určite to bude peklo, aby ste sa cítili mladí.

2.jpg

Pretože ako to všetko znie, alkohol v červenom víne môže vysušiť vašu pokožku. Je nám naozaj jedno? Nie. Je to doslova bazén plný vína. Iste, nebudete pokojne plavat na vrchole vína celé hodiny (alkohol je menej hustý ako voda, preto nemusíte byť taký vzrušujúci), ale každý v kúpeľoch absorbuje malé množstvo alkoholu z ponorenia, podľa The Naked Scientist , takže kto sa zaujíma, či môžete pokojne plávať.

Teraz hovoríte, že chcete piť víno, nie len absorbovať. Zacvaknite, pretože to je miesto, kde prechádza linka od snové po výlet hodný. Ľudia budú stáť mimo bazéna a naliať vodu do vašich rúk, aby ste ich popíjali. Alebo pre menej šetrnú dušu niekto stoja mimo bazéna a doslova uhryzne do tváre víno s vínami.

3.jpg

Ježiš možno chodil po vode a premenil vodu na víno, ale bolo by to obrovským hitom, keby sa spojil a dal sa do nej. Plavecký bazén Yunessun SPA je najbližšie, čo môžeme získať v modernom veku.

Zarezervujte letenku, naplánujte si návštevu a zistíte, že plné ponorenie bliss.Published: 24. februára 2017


Dvojica:Pracovať doma? 7 spôsobov, ako v domácnosti zachraňuje vaše zdravé životné prostredie a obnoví vašu kvalitu života! Ďalšie:Na prácu s opravovňou horkej vane Lars Larsen