Domov > Novinky > Obsah

Najlepšie nové kúpele na svete

Jun 12, 2016

(CNN) Či už ide o full-scale detox alebo len o seriózny rozhovor, nie je tu žiadny nedostatok úžasných kúpeľov na výber.

Len minulý rok sme videli debut stoviek wellness oázok na celom svete - čo možno znamenalo, že kúpele sa zmenili z jednoduchého extravagancie na podstatnú časť cesty.

Od zdravotných procedúr na sicílskom slnkom pobozkanom pobreží Stredozemného mora až po špičkové hammamy v Karibiku sme vybrali najlepšie nové kúpele na svete , založené na službách, liečbe, komfortu a atmosfére.

  Kúpele Rocco Forte v letovisku Verdura (Sicília, Taliansko)

V Taliansku nie sú k dispozícii žiadne kúpele, aké sú nové kúpele Rocco Forte s rozlohou 43 000 štvorcových stôp   na juhozápadnom pobreží Sicílie.

Pre začiatok sa nachádza na svojom súkromnom úseku pobrežia, s nepretržitým výhľadom na Stredozemné more z takmer každého uhla.

 

Nie je prekvapením, že je tu zameraná na talasoterapiu: liečivé a terapeutické využitie morskej a morskej zložky.

Má rozsiahly talasoterapeutický okruh pozostávajúci zo štyroch vonkajších bazénov, ktoré ponúkajú rôzne úrovne slanosti a tepla.

Liečba, podobne ako čistiaci prostriedok z morských rias (130 dolárov), zahŕňa miestne prírodné zložky ako kelp, morskú soľ a mikronizované riasy na čistenie a detoxikáciu organizmu.

Okrem talasoterapie je tu tiež infračervená sauna, 65-metrový bazén a džús bar, ktorý slúži na organické, antioxidant-balené šťavy po celý deň.