Colné deň apríla Fools "v rôznych krajinách

- Apr 01, 2019-

fools day_me

1. apríla je blázon apríla má deň. To nie je štátnym sviatkom, ale v mnohých krajinách a regiónoch po celom svete, ľudia budú vtip navzájom v tento deň sa robí neplechu a ľudí, ktorí sú oklamaní sú často nazývaní "Apríl blázni."

Podľa Wikipédie, vzniku blázon apríla má deň má dlhý proces. "Holly Festival" z doby rímskej (25. marec) a "Bláznovstvo Festival" (28. December) v stredovekej Európe boli považované za predchodcov blázon apríla má deň.

 

Takže, aké sú blázon apríla má deň colné v rôznych krajinách?

 

swimming pool


  • Spojené štáty americké:Dnes, blázon apríla má deň, Američanov bude robiť nejaké vtipy či alebo nie oni poznajú. Častejšie trik na prvý apríl je poukazujú na topánky na niekoho iného a povedať, "Nemáte motúz." Študenti môžu ležať na spolužiakov a povedať, že škola je na dovolenke. Nezáleží na tom, aký druh triky, ako nevinná obeť je uprostred, vtipálek bude kričať: "Hlúpy človek!"

 

  • Francúzsko:Tradícia Francúzsko apríl 1st, vrátane blázon apríla má deň (doslovne zmysle "ryby apríla"), sa snažili priložiť obeťou papier ryby na chrbte bez odhalenia. Pôvodne postavený v iných krajinách aussicette populárne, Taliansko, atď (také ako dlhodobé "April ryby", u. s. východoamerického času použiť znovu zapuzdrenia aussi akékoľvek vtipy počas dňa).

 

  • Irán:V Iráne, ľudia hrali so sebou 13. dňa 3. deň Norouz na apríl 3. Tento deň sa nazýva "Sizdahbedar" (vonkajší trinásť). To je veril, že ľudia by mali ísť na tento deň uniknúť smolu na 13 (číslo) z dôvodu šťastie, smolu alebo 13.

 

  • Škótsko:V Škótsku, napríklad blázon apríla má deň vlastne má 2 dni osláv času. Ďalší deň, bolo to zvláštne o oblasť za ľudské telo. Tento deň sa nazýva Taily festivalu. Zdroj "Kopnúť ma" znamenie jednoznaène na to.


o

Dvojica:Národné zvyky o Deň matiek (časť) Ďalšie:Výber kúpeľov Hot Tub - opravy alebo drahé