Domov > Novinky > Obsah

Cowherd a Weaver Girl

Aug 07, 2019

bannersparelax


Príbeh "The Cowherd and Weaver Girl" je hlavne o milostnom príbehu medzi Cowherdom a Weaver Girl.

Podľa legendy je Weaver Girl vnučkou kráľovnej matky. Weaver Girl je dômyselný a dobrý v tkaní mrakov. Dokáže pliesť farebné oblaky s párom obratných rúk.

 

akonáhle   v tom čase bol sirota Cowherd. Aj keď bol usilovný, prežil zlý život. Neskôr, pod vedením starej kravy, si pasák vzal odevy tkáča, ktorý sa kúpal v jazere. Neskôr, keď sa zamilovali, vydali sa.

Odvtedy žili šťastným životom.

 

Kto vie, tkalcovské dievča a kravín si užívajú radosť rodiny, zničili tkalcovské oblaky, keď kráľovná matka vie, že je rozzúrená, poslala nebeských vojakov, aby zajali Weaverov dievča .

S pomocou starých kráv Cowherd použil kôš na držanie detí a zdvihol kôš, aby dohnal oblohu.


spa factory


Keď matka videla naháňať kravy, použila zlatý plak na svojej hlave, aby nakreslila veľkú rieku medzi Weaver Girl a pastevcom. Toto je Mliečna dráha. Hluk Mliečnej dráhy nemilosrdne oddelil Cowherda od Weavera na oboch stranách a mohli plakať len cez rieku.

 

Neskôr ich kráľovná matka videla, ako veľmi smutne plačú, hýbu srdcom súcitu a nariaďujú im, aby sa každých sedem dní stretávali. Kto vie, že hady urobili chybu, povedal, že sa budú každý rok 7. júla stretávať. Potom kráľovná potrestá straka, aby premostila Cowherda a Weaver Girl.

 

Vo večerných hodinách 7. júla sa Cowerd a Weaver Girl stretávajú na moste Magpies a otvárajú svoje srdcia. V noci, keď je noc pokojná, môžete počuť šepot Cowherda a Weavera   Dievča pod hroznovým stojanom. Ak dážď padá na oblohu, sú to slzy ich smútku.


30534066065231495_320x320