Posilnite svoj rodinný dlhopis s vírivkou

- Apr 26, 2017-

S bohatými kalendármi a rušným každodenným životom je ťažké rodinný čas považovať za prioritu. Dokonca aj tesne pletená posádka sa môže z času na čas oddeliť kvôli zaneprázdneným rozvrhom. Prečítajte si nižšie a zistite, ako posilniť rodinnú väzbu s SpaRelax vírivka !

1.jpg

Hot tubing s deťmi

Väčšina detí miluje, že je vo vode, čo robia horúce vane perfektnou protilátkou nudy poskytovaním nekonečnej zábavy pre deti! Súrodenci sa môžu spojiť vo vani, pričom súčasne odpracujú energiu. Pridajte do niektorých nafukovacích hračiek a premýšľajte nad horúcou vaňou ako obrovskú vaňu , mínus kúpeľnú časť!

* Ani Americká asociácia detskej medicíny, ani Komisia pre bezpečnosť spotrebiteľov vydali osobitné smernice pre deti v oblasti kúpeľníctva. V závislosti od veku dieťaťa sa navrhované časové limity menia. Obráťte sa na svojho ošetrujúceho lekára pred tým, než umožníte dieťaťu vstúpiť do vírivky .

 

Hot tubing s teenagermi

Teen roky môžu byť mätúce čas života, najmä pokiaľ ide o rozhovory s vašimi rodičmi. Hot tubing ako rodina bez rozptýlenia televízie, internetu a mobilných telefónov umožní vášmu dospievajúcemu sa otvoriť, umožní vám lepšie sa spojiť a porozumieť. Horká vanička je tiež ideálnym miestom pre dospievajúcich, aby si mohli bezpečne zabaviť cez víkendové noci.

2.jpg

Hot Tubbing s manželkou

                                               

Znovu objavte túto iskru s vašim špeciálnym človekom namočením v teplých vodách horúcej vane . Intimná, uvoľnená atmosféra vás zabudne na každodenné stresory a umožní vám, aby rozhovory pretekali. Plus relaxácia vonku a vychutnávanie prírody je skvelý spôsob, ako znovu vytvoriť veci, ktoré vám priniesli prvé miesto!

 

Nákup vírivky SpaRelax ponúka rodine ideálne miesto na odpočinok a pobyt. Teplá voda a hydroterapia horúcich kúpeľov zmierňujú stres a upokojujú boľavé svaly a umožňujú rodinám zamerať sa na to, čo je najdôležitejšie v ich živote: každý

ostatní. Opätovné prepojenie rodiny začína nájdením správnej horúcej vane ..

Obráťte sa na profesionálneho chlapíka Cason, aby získal cenovú ponuku.

Dvojica:Ponúkame Kúpeľné dni pre invalidných obyvateľov po odhalení New Spa Jacuzzi Ďalšie:Uvoľniť cestu von zo stresu