Domov > Novinky > Obsah

Príbeh kúpeľovRelax

Dec 07, 2019Od roku 2008 do roku 2019, 28. novembra, spoločnosť SpaRelax oslávila svoje 11. výročie. Máme 11 rokov! ♨♨♨


Začali sme s kúpeľnou činnosťou v roku 2008 počas finančnej krízy.

 

V roku 2008 sme si prenajali závod v čínskom huizhou. Začali kúpeľné činnosti za okolností 3 noes . Aké sú tri noes? Žiadni zákazníci, žiadna technológia, žiadne kanály. Podnikali spolu iba traja partneri a menej ako desať zamestnancov.

 

Nová továrenská budova bola prázdna, bez strojového zariadenia, ani stola na jedenie. Zamestnanci jedli, keď stáli so svojimi miskami.

 

old hot tub factory


Výroba víriviek bola čisto manuálna a na formovanie bolo potrebných 10 ľudí. Každý krok nebol jednoduchý.

 

Šéf najal dva predaje a začal sa snažiť nájsť zákazníkov na internete. 1 objednávka až 1 objednávka podnikania nás prinútila prežiť.

 

Ale aj keď to bolo ťažké, stále sme pokračovali.

 

A dnes máme väčšiu továreň, priestrannú administratívnu budovu, internátnu budovu, dielňu, všetko moderné vybavenie. Náš tím sa rozšíril z približne 10 ľudí na začiatku na takmer 100 ľudí, vrátane niekoľkých kolegov, ktorí s nami spolupracovali v roku 2008.

 

Starostlivosť, lojalita a vytrvalosť sú atribúty našich zamestnancov. Máme veľké šťastie, že dokážeme spolupracovať.

 

Ale všetko nie je v poriadku. Počas 11 rokov sme mali veľa kríz.

 


hottub factory


Napríklad v roku 2013 sme sa cítili príjemne s tým, že naše vírivky a kúpacie kúpele boli lepšie ako naši rovesníci. A rýchle obrátenie rovnocenných spoločností, aby nás zasiahlo. Neúspechy nás prinútili usilovať sa! Investovali sme viac do vybavenia a technológií. Po tomto úraze vieme, že konkurencia na trhu je veľmi krutá, nemôžeme zastaviť každý deň.

Po 11 rokoch výskumu kvalita našich víriviek a bazénov zostáva v Číne naďalej na špičkovej úrovni.

 

Napríklad v roku 2018 čínska vláda zvýšila opatrenia na ochranu životného prostredia a výrazne zvýšila požiadavky na ochranu životného prostredia pre všetky továrne. Továrne začali investovať do environmentálnych zariadení, sériu nápravných opatrení. Mnoho tovární bolo nútených zatvoriť, pretože nespĺňali normy. Ale urobili sme to! Prešli sme kontrolou čínskej vlády a získali príslušné osvedčenia.

 

 

V roku 2019 sa naša technológia zlepšila na vyššiu úroveň, ktorá sa tiež stane konkurencieschopnosťou našich zákazníkov.

 

Dnes sme oslávili 11. výročie. Ceníme si každého zákazníka, s ktorým sme v priebehu rokov spolupracovali. Poznáme sa navzájom, rozumejeme si navzájom, dôverujeme si v oceán zahraničného obchodu a stávame sa dlhodobými priateľmi vzájomne výhodných partnerov spolupráce!

 

Tešíme sa na ďalších desať a dvadsať rokov s vami!Our team1