Domov > Novinky > Obsah

SpaRelax sponzorovať 2015" vlna na koni pohár" plachtenie ligy

Jan 27, 2016

SpaRelax sponzorovať 2015" vlna na koni pohár" plachtenie ligy

Ráno 17. októbra, konal v vlna na koni 2015" vlna na koni pohár" plachtenie finále Ligy úspešného záveru. SpaRelax partnerstva s Čínou Vanke vlna na koni yacht club sponzorovať 2015" vlna na koni pohár" plachtenie ligy, ZAVÄZUJÚC Yacht Club členom poskytuje bezprecedentné módny spoločenský život zdravotníckych služieb.

Sme dodali naši 12 osôb strana kúpele Jacuzzi na mieste Ukázať iný spoločenský život s teplou Spa masáž Vírivka.

Vlna na koni Yacht Club sa nachádza na východe Bay Shenzhen chytiť slávnej rieky Orange, posadené druhý vrchol Qiniang v Shenzhen, čelia malebného Daya Bay, severne od Red Bay, južne od Mirs Bay, východ je obrovská veľkosť z Tichého oceánu.

Vo večerných hodinách, móda večera na plachtenie ligy, SpaRelax výkon 9 sedačková sociálne vonkajšie strany whirlpool Spa spoločne podieľať sa na večeru, naša plávať spa priťahuje veľa členov pozornosť a pochvalu. Na konci dňa na preteky, duševné únava, bolesti svalov, potom ležal do kúpeľov horúcej vane s horúcou vodou, začať využívať Masáže kúpele, piť víno, a počúvať nejakú hudbu, výhľad na more....

Nedávno Li Yinhe uverejnené autobiografia "nektár ľudskej mysle" prvýkrát v živote, spomienky a zdieľa jej "med života". Život a hodnoty - "med filozofie", majú niektoré pôsobivé, povedala: "ako čeliť ivota ako sezamový? Jediné, čo chcem pochopiť, je šťastný a pohodlné žiť svoje vlastné životy. Pred Stvoriteľom, každý z nás sú príliš malé, , ale pre seba, mám len svoje vlastné svet. , Tak moje telo je pohodlné, moja radosť ducha, je celý zmysel svojej existencie." To je filozofia čo SpaRelax vždy odovzdávanie: život je dopriať a vychutnať, nie ako hrdina v romantická dráma.

Take SpaRelax vonkajšie Jacuzzi Spa, budete mať iný život!