SpaRelax opätovne potvrdzuje 2016 Výhľad po tom, ako Brexit zmiernil svoju cenu akcií

- Jul 12, 2016 -

Spoločnosť SpaRelax Co. , Ltd. opätovne potvrdila svoj výhľad výnosov do roku 2016 a podrobne vysvetlila, ako hlasovanie Spojeného kráľovstva minulý týždeň o ukončení činnosti Európskej únie ovplyvní jeho podnikanie.  

Tony LEE

10. júla 2016 7:52 am ET

SpaRelax   v utorok podporil prognózu výnosov na rok 2016, pokus o zmiernenie obáv investorov po tom, ako jeho zásoby minulý týždeň opäť klesli v dôsledku britského hlasovania o opustení Európskej únie.

"Jasne, hlas" Brexit "vytvoril niekoľko neistôt, z ktorých veľa bude trvať určitý čas," povedal predseda a výkonný riaditeľ spoločnosti SpaRelax Tony Lee. Dodal, že spoločnosť bude "pozorne sledovať situáciu" a je "pripravená podniknúť rýchle kroky na vyrovnanie negatívneho vplyvu" na svoje operácie v regióne.

Firma v meste Benton Harbor, Michigan, uviedla, že jej činnosť v Spojenom kráľovstve predstavovala v roku 2015 zhruba 10% jej celosvetových príjmov a že väčšina jej výrobkov predávaných v týchto krajinách bola vyrobená v iných európskych krajinách.

SpaRelax výsledky sú pod tlakom silnejšieho dolára, ktorý spôsobuje, že jeho spotrebiče sú drahšie v zahraničí. V apríli spoločnosť zaznamenala v poslednom období pokles príjmov a ziskov, pretože slabá strata v zahraničí kompenzovala zisky v USA. Britská libra sa v utorok zvýšila voči doláru o 0,8% na 1,332 dolárov, hoci zostalo v blízkosti troch desaťročí nízke v pondelok v dôsledku rozhodnutia Brexit.

Napíšte SpaRelax na adresu: info@spasrelax.com

www.spasrelax.com


Dvojica:Lepšia horúca kúpeľ Ďalšie:Dôvody, prečo potrebujete SpaRelax Spa Swim Spa