Hladké plávanie: Úradníci Encinitas podporujú tipy na bezpečnosť bazénov

- Jun 01, 2017-

ENCINITAS, CA - Počasie sa otepľuje a plávanie je zábavný spôsob, ako sa vychladnúť. Zabezpečenie bezpečného prostredia je podľa miestnych činiteľov šťastným.

Ponúkali tento mesiac bezpečne poskytnuté tipy, aby podporili plodné, zábavné leto:

  • Nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru vo vode alebo v jeho blízkosti. Vždy pozorujte deti, keď sú v alebo v blízkosti vody, a nikdy ich nechajte bez dozoru. Určite oficiálneho pozorovateľa vody, dospelého povereného dohľadom nad deťmi vo vode. To by malo byť ich jedinou úlohou - nemali by čítať, textovať ani hrať hry v telefóne. Nechajte telefón vždy blízko, ak potrebujete získať pomoc a ak chýba dieťa, najprv skontrolujte bazén . Dokonca aj v prípade, že je prítomný plavčík, rodičia a opatrovatelia by stále mali prevziať zodpovednosť za to, že sú určeným vodárom. Keď je ľubovoľná plavebná stolička prázdna, zostávajúci záchranári nemusia vidieť celý bazén a keď plavčíci sedia na nízkych stoličkách, ich názor môže byť zablokovaný patrónmi v bazéne .

  • Naučte deťom, ako plávať. Kúpanie nie je len zábava, ale je to záchranná zručnosť. Zapisujte deti do hodín plavby.

  • Učte deti, aby zostali mimo kanalizácie. Nehrajte ani nepouľívajte v blízkosti odtokov alebo sacích otvorov, najmä v kúpeľoch a plytkých bazénoch , a nikdy nevstupujte do bazénov alebo kúpeľov, ktoré majú voľný, zlomený alebo chýbajúci odtokový kryt. Detské vlasy, končatiny, šperky alebo kúpacie obleky sa môžu uviazať v odtokovom alebo sacím otvore. Ak používate kúpele , uistite sa, že predtým, ako ste sa dostali do vody, nájdite núdzový vypínač.

  • Zabezpečte, aby všetky bazény a kúpele - vo vašom záhrade a v každom verejnom bazéne, ktorý môžete navštíviť - mali kompatibilné odtokové kryty. Virginia Graeme Baker, po ktorej je menovaný zákon o ochrane bazénov a kúpeľov , zomrel pred utopením kvôli zachyteniu sacieho systému z chybného odtokového krytu. Všetky verejné bazény a kúpele musia mať odtokové rošty alebo kryty, ktoré spĺňajú bezpečnostné štandardy, aby sa predišlo incidentom, akým bol Graeme život. Výkonné nasávanie z bazénu alebo kúpeľného odtoku môže dokonca zachytiť dospelého.

  • Inštalujte vhodné bariéry, kryty a poplachy na bazéne a kúpeľoch . Správne ploty, bariéry, poplašné systémy a kryty môžu byť záchranné zariadenia. Minimálne štyri stopy na výšku by mali obklopovať bazén alebo kúpele na všetkých stranách a nemali by byť pre deti preliezateľné. Voda by mala byť prístupná iba cez samozatváraciu samozatváraciu bránu. Učte deti, aby sa nikdy nepokúšali vyliezť cez bránu alebo plot. Nainštalujte dverný budík z domu do oblasti bazéna a udržiavajte poklopy bazénov a kúpeľov v prevádzkovom stave.

  • Vedieť, ako vykonávať KPR u detí a dospelých. Účastníci sú často prvými, ktorí pomôžu obetiam utopenia, takže učenie CPR môže pomôcť zachrániť život. A akonáhle ste certifikovaní CPR, uistite sa, že vaša certifikácia je aktuálna.

Dvojica:Prečo kupovať plavecké kúpele? Ďalšie:Veľká zľava na plávanie Spa - Sparelax