Domov > Novinky > Obsah

Uvoľniť cestu von zo stresu

Mar 13, 2017

Sme si vedomí akostrestrvá obrovské mýto na naše zdravie? A aký veľký problém je to? Mnohí z nás venujú prémia na naše zdravie, ktoré ani neuvedomujeme. A čo je najdôležitejšie, raz chápeme ako stres je zmrzačenie, naše životy, ako sme urobiť zmeny?

IMG_0409.JPG


Výsledky z práce Force Survey (LFS) 2015/2016 dáva určitú predstavu o cene platíme vo Veľkej Británii za práce súvisiace s stres (a to je práve to, čo je hlásený).

 

Celkového počtu pracovných dní stratených v dôsledku práce súvisiace s stres v 2015/16 bol 11,7 milióna dní.

V 2015/16 stres predstavoval pre 37% všetkých práce súvisiace choroby prípadov a 45% všetkých pracovných dní stratených v dôsledku zlého zdravotného stavu.

Obezity, srdcových ochorení, artritída, astma, cukrovka, depresie a úzkosti sú len niektoré z najčastejších problémov, aktivuje a urýchliťstres.

 

OK, takže čo môžeme robiť???

 

Odporúčam najprv sme chvíľku na posúdenie hlavných zdrojov stres na individuálnom základe. Byť otvorený, že to môže byť celý rad malých vecí sčítaním.

 

Navrhnúť, rozdelil ich na zvládnuteľné časti, a brať jeden po druhom. To môže byť užitočné, aby jednoducho reframe negatívne situácie ako príležitosti. Napríklad, "Som musel pracovať tak ďaleko, nemám čas pre moju rodinu" mohol byť preformulovaná v spôsob, ako lepšie využiť svoj čas. Byť úmyselné o trávenie času s blízkymi je jedným z najlepších spôsobov, ako posilniť naše pocity radosti a bezpečnosti.

 

Ďalší skvelý spôsob, ako bojovať proti stres je nájsť spôsob, ako relaxačné, že si naozaj vychutnať. By ste chceli začať nové hobby, cestovanie, alebo vytvoriť priestor v rozvrhu a miesta vo vašej domácnosti pre zámerné uvoľnenie.

 

Jedna metóda domácej relaxácie, ktoré prinesie mier a uzdravenie je Vírivka. 15 minút v horúcej vane je veľmi účinná na prevenciu a znižovanie stres v mnohých rôznymi spôsobmi. Hydroterapia vytvoril víriace trysky pozdĺž spúšťacie body uľahčuje napätie.

 IMG_107.jpg

Niektoré z výhod namáčanie v horúcej vani sú:

 

Zlepšuje spánok

Znižuje stres a úzkosti

Znižuje bolesti a chronickej bolesti

Znižuje hladinu cukru v krvi

Znižuje krvný tlak

Zníži frekvencia migrény a bolesti hlavy napätie

Podporuje zdravšie, mladšie vyzerajúcu pleť

S vírivkou doma vám dáva možnosť byť flexibilné s vašej relaxácie. Je to ideálna investícia do vášho zdravia, môžete dokonca zdieľať s rodinou a priateľmi. Ale byť opatrní, môže byť veľmi populárne vo vašom okolí!

 

Pre viac informácií alebo nájsť Vírivka distribútora vo vašej oblasti, obráťte sa na SpasRalax: sales11@spasrelax.com

 

Avšak sa rozhodnete bojovať protistresUistite sa, že si cestu vychutnali naplno:)