Dôvody, prečo potrebujete SpaRelax Spa Swim Spa

- Jul 25, 2016 -

Plávanie kúpeľov je skvelé pre cvičenie i relaxáciu. Poskytujú zábavný zážitok z bazéna bez bolesti hlavy vlastniť tradičný bazén. Navyše sú dostatočne kompaktné, aby nezaberali celý dvor.

Ak uvažujete o kúpe kúpeľov kúpeľov, mali by ste vedieť, že kúpele SpaRelax Spa nie je možné poraziť! Tu je dôvod, prečo:

Je to perfektná veľkosť

Kúpeľný bazén SpaRelax Spa je 15 palcov dlhý a 50,5 "hlboký a môže ubytovať plavcov všetkých veľkostí.

泳池.jpg

Môžete vytvoriť vlastné prostredie tréningu

Podsvietenie kúpeľov SpaRelax Spa vám umožňuje vodorovne plávať, zatiaľ čo nadprúder umožňuje zmeniť napätie a tlak, aby ste sa prispôsobili svojmu vlastnému plávaciemu štýlu. Môžete tiež prispôsobiť výkon vody a odolnosť podľa vašich predstáv.

Motor bude trvať viac ako desať rokov

Väčšina plaveckých kúpeľov používa motor s malým rozmerom na pohon vrtule, ktorá neposkytuje dostatok vody na kúpanie. To spôsobí vyhorenie motora, čo spôsobí nákladnú opravu. To nie je prípad kúpeľného motora Royal Spa! Naše motory trvajú až desať rokov predtým, než si vyžadujú akúkoľvek službu.

Menej nákladov na vlastné ako iné plavecké kúpele

Energeticky efektívny systém kúpeľov SpaRelax Spa udržuje nízku spotrebu elektrickej energie. Pokročilý filtračný systém udržuje čistotu vody - čo znamená menej peňazí vynaložených na chemikálie a drahé filtre. Náš elektronický čistiaci systém sa stará o všetky potreby zachovania čistoty vody.

Môžete ho použiť po celý rok

Vychutnajte si výhody po celý rok, aj keď žijete v chladnom prostredí. Izolovaná skrinka, energeticky úsporné čerpadlo a vykurovací systém vám umožňujú udržiavať pohodlnú teplotu bez toho, aby ste spustili elektrický účet.

Poskytuje zábavu pre celú rodinu

Plavecké kúpele sú zábavné! Deti mimoriadne milujú funkciu "lenivého rieka", ktorá presmerováva vodné prúdy na vytvorenie kruhového prúdu. Celá rodina si bude môcť vychutnať kúpeľný kúpeľ SpaRelax .

Údržba je minimálna

Rovnako ako naše vírivky , naše kúpeľné bazény vyžadujú minimálnu údržbu. V plaveckých kúpeľoch nepretržite cirkuluje voda, čo umožňuje filtračnému systému čistiť vodu. Nemusíte utrácať veľa času a peňazí na chemikálie a filtre. Čerpadlo, motorové a elektrické zariadenia plaveckých kúpeľov sú ľahko dostupné, ak je potrebné vykonať opravu.

Zdvojnásobuje sa ako horúca vaňa

Kúpele SpaRelax Spa SWIM SPA sa môžu ľahko zmeniť na horúcu vaňu, v ktorej sa môžu ubytovať až 14 dospelých. Pri kúpe budeme obsahovať 2 vstavané, ergonomicky navrhnuté sedadlá a 10 stoličiek.

Vnútorná alebo vonkajšia inštalácia

Kúpeľné kúpele SpaRelax Spa môžu byť inštalované v interiéri alebo exteriéri - je to vaša voľba! Mnoho ľudí sa rozhodne nainštalovať svoje plavecké kúpele v garáži. Vzhľadom k tomu, že naše plavecké kúpele sú vybavené výkonom 60 amp, 240 voltov, inštalácia je bežná.

Je to ticho

Mnohé SPA POOLS robia nepríjemný škrípavý zvuk pri používaní. V Royal Spa sme zmenili dizajn obežného kolesa, aby sme odstránili tento zvuk. Zistíte, že podvodný hluk je drasticky znížený v našich plávajúcich kúpeľoch.

Dodáva sa s úžasnou zárukou

SpaRelax Spa vyrába naše produkty, aby prežili svojich majiteľov. Veríme, že naše plavecké kúpele sú najlepšie na našej planéte a podporujeme to s najdôležitejšou zárukou v odvetví. Záruka sa vzťahuje na štruktúru na 50 rokov, elektrické komponenty na 5 rokov.

Kúpeľné kúpele SpaRelax Spa sú absolútnym luxusným produktom. Pokiaľ ide o plavecké kúpele, kúpeľný bazén SpaRelax nemôže byť porazený!

SRP480-1.jpg


Dvojica:SpaRelax opätovne potvrdzuje 2016 Výhľad po tom, ako Brexit zmiernil svoju cenu akcií Ďalšie:Kúpeľné vírivé kúpele SpaRelax Party prichádzajú do Estónska