Domov > Novinky > Obsah

Daždivé Vonkajší bazén, ako sa im podarí

Aug 28, 2015

S príchodom dažďov, viac Plaváren problémy, najmä v pobrežných oblastiach, táto situácia je vážnejšia, občas dážď je dobré niekoľko dní a priniesol veľa problémov a riasy, farba vody, hodnota PH, červami, zamračené, plávajúci v kaluži vody alebo bahno na dne bazéna, a tak ďalej.

1. dlhé riasy. S dažďovou vodou v bazéne, bazén do špiny, prachu a plynu pozastavené do vzduchu, baktérie, pozastaví častice a riasy spóry, atď. S dažďovej vody spotrebuje veľa chloridov do znečisťujúcich látok na rast rias poskytnúť dostatok kyslíka, takže dlhé riasy je jeden z viac spoločných problémov. Používame riasy štyri kroky riešiť problémy s riasami. Prvým krokom na obsadenie tejto priduct protiřasového alebo nepenivé protiřasového algicide, vo vážnych prípadoch, dávkovanie pre obvyklý dvakrát. Dať túto priduct protiřasového do 12-24 hodín po vhodné dezinfekčné prostriedky. Druhý hlas tejto dávky priduct dezinfekčným prostriedkom dvakrát krát obvyklé. Tretí hlas priduct PH zvyšujúci agentov alebo PH +, regulovať PH medzi 7,0 a 7,8, môžete použiť test kit


Testovanie PH vody, ak je PH vyššie než 7,8, môžete použiť tento priduct PH-; Ak PH pod 7.0, môžete použiť tento priduct PH zvyšujúci agentov alebo PH +. Štvrtý obsadenie priduct zrážania alebo objasnenie agent enzýmov a odsávanie.