Domov > Novinky > Obsah

Ponúkame Kúpeľné dni pre invalidných obyvateľov po odhalení New Spa Jacuzzi

May 20, 2017

Centrum DAY ponúka kúpeľné dni pre zdravotne postihnutých obyvateľov po tom, ako odhalili svoje nové Spa Spa kúpele.

Spoločnosť Gorse Covert Day Center má vďaka úsiliu o finančnú zálohu inštalovanú horúcu vaňu .

Katalyzátor Choice, ktorý prevádzkuje denné centrum Adlington Court, dúfa, že kúpeľňový kúpeľ "one in a million" pomôže zlepšiť mobilitu a duševnú pohodu používateľov služieb.

Oblastná manažérka Lisa Best povedala: "Časť našich služieb sa zameriava na poskytovanie širokej škály kvalitných denných príležitostí pre dospelých s poruchami učenia, získané zranenia mozgu alebo telesné postihnutie.

Hannah个人客户SPR430泳池图片.jpg

 

"Väčšina týchto služieb môže byť poskytnutá v našich miestnych komunitách, prístup k budovám a činnostiam, ktoré sú k dispozícii všetkým.

"Pre ľudí s viacerými a komplexnými potrebami má naše hlavné centrum v Gorse Covert špecializované, moderné zariadenia.

"Gorse Covert nedávno mal slávnostné otvorenie jedného z miliónov plaveckých kúpeľov, kúpeľnej vírivky a relaxačnej oblasti.

"Bolo to výsledok úžasného úsilia o fundraising a investícií do spoločnosti Catalyst Choices .

"Mesiace a mesiace náročnej práce a úsilia prešiel transformáciou tohto priestoru do uvoľňujúceho, luxusného a pokojného priestoru pre svojich užívateľov, aby si ich užívali a milovali."

Kúpeľová vírivka je navrhnutá tak, aby zlepšovala krvný obeh, zmiernila chronické bolesti a podporovala regeneráciu buniek u užívateľov služieb s malou až žiadnou mobilitou.

Lisa dodala: " Spa vírivka je fantastický dizajn, ktorý zlepší zdravie a pohodu užívateľov služieb.

"Spolu s plaveckými kúpeľmi , ktoré zvýšia možnosti pre fyzioterapiu a podporujú mobilitu, je to zariadenie na mieru pre ľudí z Warringtonu.

"Toto vybavenie poskytne zníženie stresu a úľavu, upokojujúce boľavé kĺby a svaly a jednoducho sa cíti lepšie o sebe.

"Keď je telo ponorené vo vode, ponúka skutočnú rovnováhu a podporuje ľudí, ktorí môžu stráviť veľké množstvo času s obmedzenou pohyblivosťou, aby stáli a pohybovali sa, podporovaný tímom opatrovateľov."