Ponúkame Kúpeľné dni pre invalidných obyvateľov po odhalení New Spa Jacuzzi

- May 20, 2017-

Centrum DAY ponúka kúpeľné dni pre zdravotne postihnutých obyvateľov po tom, ako odhalili svoje nové Spa Spa kúpele.

Spoločnosť Gorse Covert Day Center má vďaka úsiliu o finančnú zálohu inštalovanú horúcu vaňu .

Katalyzátor Choice, ktorý prevádzkuje denné centrum Adlington Court, dúfa, že kúpeľňový kúpeľ "one in a million" pomôže zlepšiť mobilitu a duševnú pohodu používateľov služieb.

Oblastná manažérka Lisa Best povedala: "Časť našich služieb sa zameriava na poskytovanie širokej škály kvalitných denných príležitostí pre dospelých s poruchami učenia, získané zranenia mozgu alebo telesné postihnutie.

Hannah个人客户SPR430泳池图片.jpg

 

"Väčšina týchto služieb môže byť poskytnutá v našich miestnych komunitách, prístup k budovám a činnostiam, ktoré sú k dispozícii všetkým.

"Pre ľudí s viacerými a komplexnými potrebami má naše hlavné centrum v Gorse Covert špecializované, moderné zariadenia.

"Gorse Covert nedávno mal slávnostné otvorenie jedného z miliónov plaveckých kúpeľov, kúpeľnej vírivky a relaxačnej oblasti.

"Bolo to výsledok úžasného úsilia o fundraising a investícií do spoločnosti Catalyst Choices .

"Mesiace a mesiace náročnej práce a úsilia prešiel transformáciou tohto priestoru do uvoľňujúceho, luxusného a pokojného priestoru pre svojich užívateľov, aby si ich užívali a milovali."

Kúpeľová vírivka je navrhnutá tak, aby zlepšovala krvný obeh, zmiernila chronické bolesti a podporovala regeneráciu buniek u užívateľov služieb s malou až žiadnou mobilitou.

Lisa dodala: " Spa vírivka je fantastický dizajn, ktorý zlepší zdravie a pohodu užívateľov služieb.

"Spolu s plaveckými kúpeľmi , ktoré zvýšia možnosti pre fyzioterapiu a podporujú mobilitu, je to zariadenie na mieru pre ľudí z Warringtonu.

"Toto vybavenie poskytne zníženie stresu a úľavu, upokojujúce boľavé kĺby a svaly a jednoducho sa cíti lepšie o sebe.

"Keď je telo ponorené vo vode, ponúka skutočnú rovnováhu a podporuje ľudí, ktorí môžu stráviť veľké množstvo času s obmedzenou pohyblivosťou, aby stáli a pohybovali sa, podporovaný tímom opatrovateľov."

 


Dvojica:Máš bolesť kolena? Hot Cub Leg Cvičenie môže pomôcť Ďalšie:Posilnite svoj rodinný dlhopis s vírivkou