Domov > Novinky > Obsah

Nový domov s vírivkou? Tu je čo robiť ďalej!

May 09, 2017

Blahoželáme! Zakúpili ste si domov s vírivkou . S uptick na trhu s nehnuteľnosťami, stále viac a viac ľudí kupujú domy, z ktorých mnohé majú horúce vane na dvore.

Ak ste novým majiteľom horúcej vane , pravdepodobne sa tešíte na to, že sa tešíte na všetky výhody zdravia a relaxácie, ktoré poskytuje vírivka . A pravdepodobne premýšľate nad zábavnými priateľmi vo vašom novom dvore.

1.jpg

Nové vlastníctvo horúcej vane , prečítajte si, čo máte robiť pred prvým ponorením.

1)    ČO JE TO?   Získajte toľko informácií od predajcu vášho nového domova, ako je to možné .   Konkrétne, akú značku vírivky a názov modelu alebo čísla ste zdedili? Zistite, či je k dispozícii funkcia používateľa. Bez značky a modelu budete mať ťažko nakupovať filtre a kryty a neznáte kapacitu v galónech, aby ste mohli posúdiť správne množstvo výrobkov na starostlivosť o vodu, ktoré je potrebné pridať. Analógia by volala predajcu áut a povedala, že máte "auto" a hľadali časti alebo pneumatiky. Ak nepoznáte značku alebo model, zmerajte šírku a výšku, aby ste mohli vypočítať objem vody, ktorú držíte, aby ste mohli merať výrobky na starostlivosť o vodu presne pre váš model. 2.jpg

2) NOVÉ FILTRE JSOU MUST.   Ušetríte hodiny bolesti hlavy tým, že začnete s filtremi, ktoré nie sú prasknuté, upchaté alebo jednoducho prekonávajú svoju účinnosť. Filtre majú životnosť 2-3 roky a obvykle ich nenahrádza predajca pred uvedením domu na trh. Špatné filtre sú # 1 príčinou zakalenej vody, pretože nie sú schopné správne filtrovať. Ak nepoznáte značku alebo model svojej novej horúcej vane , musíte filter odstrániť a zmerať. Pomocou týchto meraní môžete zavolať miestnym obchodníkom s horúcou vaňou na správnu veľkosť. Neinštalujte filter, ktorý nemá správnu veľkosť v kúpeľoch .

2)    SKONTROLUJTE KRYT A LIFTER.   Je kryt ťažký, zlomený v strede, popraskaný a šupinatý? Ak áno, potom je určite čas na získanie nového krytu. Kryt, ktorý je ťažký, je nasýtený vodou a nie je schopný zadržať teplo. Prečo platiť za energiu? Nový obal ušetrí vaše cenné doláre a váš zážitok z horúcich tubingov bude zábavnejší. Zvedač by mal sedieť rovno na horúcej vani s rovnými ramenami a hornou tyčou. Ak sú ohnuté alebo krivé, budete mať oveľa ťažší čas zdvihnúť váš nový kryt a nemusí sedieť úplne na okraji horúcej rúry, aby vytvorili tesnenie zachytenia tepla. Nový zdvihák vám ušetrí chrbát, ušetríte nový kryt a prípadne ušetríte aj doláre za energiu.

3) 2.jpg

4) Vystupujte so starými výrobkami na ochranu pred vodou. Kúpte nové výrobky na starostlivosť o vodu . Dajte všetko, čo vám bývalý majiteľ nechal v krabici. Napríklad voda v západnom Washingtone je veľmi mäkká. Je znepokojujúce vidieť fľašu zmäkčovača vody , ktorá je úplne zbytočná a skutočne poškodí zariadenie. Príliš veľa ľudí sa snaží ušetriť niekoľko dolárov tým, že kupuje bazén, ktorý sa predáva v boxoch a diskontných skladoch a používa ho vo svojej horúcej vani . Všimnite si, že chlór v bazéne nie je stabilný v horúcej vode, spôsobuje zakalenú vodu, rozptyľuje sa príliš rýchlo a je nesprávnym pH pri použití horúcej vane . Rozdiel v chemickom zložení je mierny, ale rozhodujúci pre vašu radosť z vašej horúcej vane . Ak vaša horúca vaňa používa chlór (väčšina starších systémov), uistite sa, že je špeciálne určená pre vírivky a ako hlavnú zložku má "dichlorid", nie "trichlor".

Ak potrebujete ďalšiu pomoc, kontaktujte profesionálneho chlapíka Cason z SpaRelax.