Katie Price sotva skrýva svoje bohaté aktíva, keď šplouchá okolo topless do horúcej vane pre Cheeky Instagram Video

- Jun 15, 2016-

Ona je rebranded seba ako podnikateľka a televízna osobnosť, pretože opustila jej pôvab modelovanie dní za sebou.

Katie Price však dokázala, že má stále pod neuveriteľnejšou skriňou neuveriteľnú postavu, ktorá ukazuje drzé proporcie v drzom videu Instagram nahranom v stredu ráno.

38-ročná matka z piatich mala spoločnú krátku klip, ktorý sa odrazila vo vírivke , úplne na hornom poschodí.

 

Prejdite nadol na video

                                             

Cheeky: Katie Price sa odvážila holiť v stredu na videu s Instagramom, ktorý ju videl ísť hore, keď tancovala v horúcej vani.  

Zakrývajúc svoju skromnosť rukami, Katie si pevne drží svoje veľké aktíva, aby sa vyhla odhaleniu.

 

Loose Women, predvádzajúca svoju zábavnú stránku, vtiahne vtipné tváre, keď vyskočí hore a dole v bublinách, fľašu prosecca na boku vane.

Hviezda reality nemá takmer žiadny make-up a vlasy má natiahnuté do voľnej buchty.

Katie videla titulky: „Vďaka vírivke sa super obchod v včerajšej noci v horúcej vaničke tak veľmi zabavil a nemôže sa dočkať, kým si môj upravený prispôsobím čoskoro v mojej obľúbenej farbe (sic)“.Milujúci život: Loose Women, predvádzajúca svoju zábavnú stránku, ťahá vtipné tváre, keď vyskočí hore a dole v bublinách, fľašu prosecca na boku vírivky.

 

Ako vždy, vysielanie sociálnych médií populárnej hviezdy polarizovalo jej fanúšikov, pričom väčšina príspevkov uverejňovala tieto príspevky: „Vyzeráte úžasne Katie“ a „vyrazíte ma“.

Iní však neboli takí pozitívni, pretože jeden používateľ označil svoju pozornosť a ďalšie písanie, „súkromné momenty by mali byť presne také ...“

Počas rozhovoru s Loose Women v utorok, v ktorom diskutovali o predchádzajúcom rozhodnutí Hillary Clintonovej odpustiť záležitosť manžela Billa, 38-ročná Katie uviedla, že sa pre ňu rozhodla správne.

Nevera jej manžela bola dobre zdokumentovaná, ale Katie povedala, že je odhodlaná zamerať sa na pozitíva, ktoré vyplynuli z odpustenia jeho činov.


Dvojica:Veda za tým, prečo olympijský potápačský bazén v Riu zrazu zmenil močaristú zeleň Ďalšie:Zdieľanie klienta Zdieľanie vírivkových párty Spa Spa s nami