Katie Price len skrýva svoje bohaté aktíva, ako sa postrieká okolo topless v horúcej vaničke pre Cheeky Instagram Video

- Jun 15, 2016-

Ona je rebranded seba ako podnikateľka a televízna osobnosť, pretože opustil jej slávnostné modelovanie dni za ňou.

Katie Priceová však dokázala, že má stále podivuhodnú postavu pod svojim dychtivým šatníkom, čo sa prejavuje svojimi rozmermi v šialenom Instagram   video nahrané v stredu ráno.

38-ročná matka z piatich zdieľaných krátkych klipov sa sama odrazila vo vírivej vani , úplne bez topín.

 

Prejdite nadol pre video

                                             

Katie Price sa odvážila naháňať vo svetlom videu Instagram v stredu, čo ju videlo ako topless, keď tancovala vo vírivej vane  

Pokrývajúc jej skromnosť svojimi rukami, Katie pevne drží svoje bohaté aktíva, aby sa vyhla vystavovaniu seba.

 

Vykazujúc jej zábavnú stránku, pravidelná Loose Women ťahá vtipné tváre, keď skočí hore a dole v bublinách, fľašu prosecco na strane vane.

Realistická hviezda sotva nosí make-up a jej vlasy sú vyťahované vo voľnej chute.

Katie označila toto video: "Vďaka horúcej vani super obchod má tak veľa zábavy v horúcej vane včera v noci nemôže čakať, kým si môj prispôsobený jeden čoskoro v mojom fav farbu (sic).


Milujúci život: Prejavuje sa jej zábavná strana, pravidelná Loose Women ťahá vtipné tváre, keď skočí hore a dole do bublín, fľaša prosecco na strane horúcej vane

 

Ako vždy, populárne sociálne médiá, ktoré vysielali, polarizovali svojich fanúšikov, pričom väčšina komentárov zahŕňala: "vyzeráte úžasne na Katie" a "si ma rozbijete".

Iné však neboli tak pozitívne, pričom jeden používateľ označil jej "pozornosť hľadajúcu" a ďalšie písanie, "súkromné momenty by mali byť presne také ..."

Počas rozhovoru s voľnými ženami v utorok, v ktorom diskutovali o predchádzajúcom rozhodnutí Hillary Clintonovej odpustiť manželov Billovu záležitosť, Katie, 38, uviedla, že urobila pre ňu správnu voľbu.

Nespravodlivosť jej manžela bola dobre zdokumentovaná, ale Katie povedala, že je odhodlaná sústrediť sa na pozitívy, ktoré prišli v dôsledku odpustenia jeho činov.

Jacuzzi Horká vaňa profesionálny výrobca SpaRelax Co, sro : www.sparelaxhottub.com , kontakt s pánom Cason Wu: sales06@sparelaxhotub.comDvojica:Veda za olympijským potápačským bazénom v Riu sa zrazu stala bažinatá zelená Ďalšie:Ako funguje chlór na čistenie bazénov a kúpeľov?