Jack Ma: Najnovšie štúdia a sudca 2016 Čína hospodárska situácia

- Apr 14, 2016-

Na začiatku tohto roka, Jack Ma, ako Zhejiang prezident Asociácie, urobil veľmi dôležitý prejav v "2016 Zhejiang ekonomickej situácii štúdie a výskum schôdza", ktoré pohlcujú svetovej pozornosti a absolútne šokujúce! Okrem možnosti zdieľania hospodárskej situácie a predvídať, ako podnikatelia by mali reagovať na krízy, Jack Ma, tiež hovoriť o rozdieloch medzi Čínou a USA spotrebiteľský trh, vývoja cien komodít, čínskej burze, rozdiel podnikateľov a profesionálnych manažérov, organizácie a revolúciu riadenia, podnikovej stratégie a taktiky ako aj dopad prepúšťania, atď, reč je tak vzrušujúce a inšpirujúce!

1, "o ekonomickej situácii," zlou správou je, že ekonomická situácia je zlá, ešte bude dlho-trvajúce čas; Dobrou správou je, že každý z nás nie sú dobré.

2, "o riadení", podnikovú reformu je ako zub extrakcie. Na jednej strane ekonomika naďalej klesá a potrieb trhu oslabí dopyt budúcnosť globálneho; na druhej strane, keď trhový mechanizmus dômyselnejší, Firemná kultúra nevhodné, personál nevhodné, organizácia nevhodné buď vnútorné mechanizmy nevhodné! Tak sme musí zreformovať

3, "Záchvat budúcnosť Číny vlny," prvý riadený, čínsky trh spotrebúvajúci bude najviac unikátne trhu. Ako dlho deeping na čínskom trhu, zistenie zákona nájdete príležitosti; Po druhé, bod, boja proti korupcii a chudobe eradikáciu reforma prinesie príležitosti, ktoré vyžadujú starostlivé štúdium; Po tretie, vede a technike bod, každý technologická revolúcia má možnosť 50 rokov, ktorá je 20 rokov technológie + 30 rokov aplikácie, ako Internet v Číne len vyvinuté pre 20 rokov budúcich aplikácií bude vyššia ako našej predstavivosti!

4. "o užívateľovi" Ak nie ste spotrebiteľa alebo používateľa-riadený obchodnej spoločnosti v budúcnosti, bude určite príde do slepej uličky pretože zákazník vždy na prvom mieste. Spotrebiteľov demandyou transparentné, opýtajte sa svojho zdieľať, sa budete mať jedinečný štýl, ktorý je významným trendom v budúcnosti!

Bez ohľadu na to, ako zložité alebo meniteľné v medzinárodnom trhu, sa SpaRelax vždy zameria na Vonkajší bazén a Vírivka vírivou vaňou. Je to vždy naša povinnosť poskytnúť našim spotrebiteľom Masáže vaňa severoamerických kvalitu čínskych cien. Berieme pýchu v našej OEM a ODM schopnosti a skúsenosti na vane a Kúpeľné jet. Venujeme sa č.1 výrobca víriviek v Číne, a ďalšie po celom svete. A dúfať, že vytvoriť spoluprácu lode s ľuďmi z celého sveta.

Dvojica:Šanghajský zoznam kvality komunikácie kvalifikovanej skupiny urey nepresahuje Ďalšie:Londýn plánuje postaviť 10-poschodový Loft Transparent Pool