Ako sa teplé vane bezpečne vo verejnej horkej vani

- Feb 17, 2017-

Verejné vírivky v poslednej dobe dostali veľa zlého tlače. Nechcete sa zbaviť potešenia a relaxácie horúcej vane , ale chcete byť aj v bezpečí. Čo robiť?

Sledujte naše sedem tipov na zábavu a bezpečnosť pri tubingu v strediskách, hoteloch, zdravotných kluboch a telocvičniach.

1. CLEAR VODA mince FLIP.   Do horkej vane nadvihnite desetník a uvidíte, či ide o hlavu alebo chvost. Tak je čistá a čistá voda by mala byť - mali by ste byť schopní vidieť spodný odtok, rovnako ako čítať desetník. Tiež skúste skúšku čuchania. Ak voda vôňa funky, dank alebo akustický, držte von. O to sa nestarajú a nie je to bezpečné. Jeden posledný dotyk: ak strany vane vnímajú slizovité, nevstupujte.

2. BAD FOAM. Pena je zlá . Pokiaľ sú peny peny na vodnej hladine, keď sú trysky vypnuté, nedostanete dovnútra. To znamená, že voda nebola správne filtrovaná, potrebuje čistenie, dezinfekciu a pravdepodobne vyčerpanie vody.

3. Uistite sa, že test je správny.   Otestujte vodu na správny chlór a pH testovacími prúžkami, ktoré sa nachádzajú u každého predajcu teplých vaní. Ponorte testovací prúžok do vody podľa pokynov na obale. Sledujte zmenu farby a porovnajte ju s farebnou tabuľkou, ktorá zobrazuje správne farby pH vody a aký by mal byť dezinfekčný zvyšok.

4. SKONTROLUJTE BEZPEČNÝ VÝFUK.   Všetky hlavné odtokové kryty musia byť v súlade s pomerne novým federálnym zákonom o bezpečnosti a ochrane bazénov Virginia Graeme Baker . To znamená, že majú buď veľké rošty alebo tvar dómu. Ak je kryt poškodený alebo chýba, upozornite správcu a nedostanete sa doň. Takisto sa uistite, že vaše deti nevedia hrať s odtokovými krytmi alebo v blízkosti nich.

5. KDE SA ZÍSKAŤ?   Opýtajte sa, či v zariadení niekto má zamestnancov, ktorí sú certifikovaní v prevádzke bazéna . Certifikácia znamená, že absolvovali tréning na správne udržiavanie a ovládanie horúcej vane .

6. PROSÍM A ĎAKUJEME. Centrá pre kontrolu chorôb sa hlásia k zdravému rozumu vo vode:

Tri žalobné dôvody pre všetkých kúpeľov s horúcou vaňou .

  • Nepoužívajte horúcu vaňu, ak máte hnačku. Môžete šíriť baktérie vo vode a zhoršiť ostatné. Toto počíta aj deti v plienkach, taktiež dokonca plávať do plienok.

  • Vyhýbajte sa tomu, aby ste dostali vodu z horúcej vody do úst a akýmkoľvek spôsobom nechcete prehltnúť,

  • Vykonajte prosím dobrú hygienu. Sprcha s teplou vodou pred horkou tubing . Umyte si ruky po použití toalety alebo pri zmene plienok. Získajte zárodky z tela skôr, než dostanete svoje telo vo vode.

Tri nápady pre rodičov

  • Prosím, vezmite deti na pravidelné prestávky v toaletách a často kontrolujte plienky. Nečakajte na to, aby vám povedali, že musia ísť.

  • Prosím, vymeňte plienky v toalete alebo oblasti na výmenu plienok, nie na okraji horúcej vane, kde sa môžu baktérie šíriť na povrchy a predmety, kde sa budú chovať ostatní.

  • Prosím, dôkladne si umyte dieťa (hlavne vy-know-where) s mydlom a teplou vodou, aby sa netýkali iba čistého - sú skutočne čisté, než sa dostanú do horúcej vane .

Horká tubing je asi pokoj a bezpečnosť. Postupujte podľa našich tipov pre bezpečnosť, zdravé uvoľnenie.

Vďaka spoločnosti Cason spoločnosti SpaRelax Co., Ltd.

www.spasrelax.com


Dvojica:Potrebujem kryt horúcej vane? Ďalšie:Ako opraviť netesnosť vo vašej vírivke