Máš bolesť kolena? Hot Cub Leg Cvičenie môže pomôcť

- Dec 26, 2016-

Spoločná podpora: cvičenie s horúcou vaňou na posilnenie štyroch svalov môže uľahčiť bolesť kolena.

Ľudia, ktorí trpia bolesťou kolena, vrátane artritídy, môžu dostať úľavu tým, že posilnia kvadriceps, skupinu štyroch svalov, ktoré spájajú vaše boky na kolená pred stehnami. Silné štvorkolky môžu absorbovať šok z chôdze, ohýbania a cvičenia, takže koleno nemusí mať vplyv.

Cvičenie vo vírivke vám môže pomôcť. Ponorená voda podporuje vaše telo a zároveň poskytuje odolnosť, ktorá zvyšuje účinnosť.

Tu sú dve odporúčané cvičenia, ktoré môžete urobiť bezpečne v horúcej vani:

 

Nožnicové výťahy. Sedí vo vani. Ohnite ľavé koleno do 90-stupňového uhla s plochou ľavou nohou. Zdvihnite pravú nohu, až kým nie je tak vysoká ako koleno a držte ju po dobu troch sekúnd. Uistite sa, že používate kvadriceps, nie kolená na zdvihnutie a držanie každej nohy. Spustite nohu. Opakujte cvičenie s ľavou nohou.

 

Quad kontrakcie. Posaďte sa nohami rovno a rovno naspäť. Presuňte sa na okraj sedadla, zdvihnite obidve nohy zo sedadla približne o 4 ", stlačte a zatlačte štvoruholník. Podržte po dobu 10 sekúnd. Relaxujte na tri sekundy. Opakujte 10 krát.

S vašimi svalmi, ktoré dokážu robiť viac práce, budete mať väčšiu flexibilitu, rozsah pohybu a silu s menšou bolesťou. Ako vždy, poraďte sa so svojím lekárom skôr, ako začnete akýkoľvek cvičebný program.

Ak robíte cvičenia vo vírivke, ktoré vám prinesú najväčší úžitok?

Ako to hovorili Rimania, Sanum Per Aqua. Zdravie prostredníctvom vody.

Viac informácií o výhodách teplej vody:

Vírivka Jóga pre športovcov, 50+ a zaneprázdnených ľudí

Tvárou v tvár terapia výmeny kolena: Kúpeľňa na cvičenie s kľúčom na znižovanie bolesti a zvyšovanie mobility

Hot Tub opraviť "text krk"


Dvojica:Nekonečný plavecký kúpeľný bazén od výrobcu náhradných nádrží Ďalšie:Ponúkame Kúpeľné dni pre invalidných obyvateľov po odhalení New Spa Jacuzzi