Domov > Novinky > Obsah

Nekonečný plavecký kúpeľný bazén od výrobcu náhradných nádrží

Mar 02, 2017

Pozrite sa ďalej ako nekonečné plavecké kúpele pre vynikajúci zážitok na plávanie.

Endless Pools používa vlastný hydraulický pohonný systém, ktorý vytvára laminárny prúd až do 5000 galónov za minútu (GPM), ktorý je širší ako vaše telo a hlbšie ako vaša mŕtvica. Cíťte rozdiel pre seba!

Hannah个人客户SPR430泳池图片.jpg

Mnohí môžu jednoducho nazvať toto " plavecké kúpele ", ale vieme, že váš vodný posilňovací systém môže byť oveľa viac.

Na začiatok si myslíme, že názov " plávanie kúpeľov " jednoducho nemá zmysel. Koniec koncov, nebudete sa rozhodovať plávať v 102 stupňoch vody, alebo budete obývaní v kúpeľoch na skromných 85 stupňov, nie?

Toto je naozaj viac než len plávanie v kúpeľoch ; je to Fitness systém s plaveckými a nízkymi účinkami cvičenia, ktoré sa navzájom dopĺňajú tak, aby vaše wellness ciele boli ľahko dosiahnuteľné.

DSC_5718.jpg

Celkom nové Endless Swim Spa. Spoločnosť Fitness Systems kombinuje revolučný plavecký stroj Endless Pools s voliteľným podvodným bežeckým trenažérom, veslovanie, posilňovacie cvičenia alebo relaxačnú vodoliečbu.

S Endless Pools Fitness systémy budete mať úžitok z mať plne funkčný domáci wellness systém, ktorý nielen robí to super pohodlné používať, je tiež krásna dosť byť hlavným dôvodom vášho dvorku.

Viac informácií nájdete na adrese http://Spasrelax.com

Kontaktné informácie:
Meno: Gloria Huang
Adresa: Centre 73 , Longhua Town , okres BoLuo, Huizhou City, Guangdong, Čína

Telefón: (86) 0755 2837-219

E-mail: service@spasrelax.com