Domov > Novinky > Obsah

Snívanie kúpeľnej vaňa doma?

Dec 23, 2016

Snívanie kúpeľnej vaňa doma?

IMG_6785.JPG

Kúpeľná vaňa je každá vaňa so vzduchovými bublinami, vyhrievanými vodnými prvkami alebo tryskami, ktoré sú určené na hlboké namáčanie. Existuje mnoho druhov kúpeľných vaní. Niektoré sú okrúhle, niektoré sú štvorcové, niektoré sú oválne a niektoré sú obdĺžnikové. K dispozícii sú voľne stojace vane (rovnako ako na tejto fotografii), rohové vane a vane postavené pre dvoch alebo viac ľudí. Možnosti a štýly sú mimo grafu.

Tip: Nikdy nekupujte vaničku, v ktorej ste sedeli. Ak máte v úmysle zdieľať ju so svojím partnerom, mali by ste obaja vyliezť súčasne. Noste pohodlné oblečenie a topánky, ktoré môžete ľahko vykĺznuť, keď idete do showroomu. Vstúpte do každej vane, ktorú považujete. Mnohí moji klienti vetovali vanu po tom, ako jednoducho sedeli vo vnútri.


Model drop-in. Na rozdiel od masážnej vane so samostatnou masážou , je to "klesol" do vlastného prostredia. Samostatné a vtokové vane vytvárajú jedinečné problémy s inštaláciou.

Väčšina kúpeľných vaní je vybavená vodným čerpadlom, vykurovacím systémom alebo vzduchovým systémom. Pred inštaláciou ktoréhokoľvek z týchto systémov alebo vane, najprv ich vyskúšajte. Posledná vec, ktorú by ste chceli, je zistiť, či máte netesnosti alebo že vaše kúpeľné trysky nebudú po inštalácii fungovať.

Obvod podporuje aj vaňu. Pred inštaláciou kúpeľnej vaňovej vane a obklopte ju, zvážte vytvorenie dočasnej základne, aby ste sa uistili, že všetko funguje a správne sa hodí.


Voľne stojaci spa kúpele, ako sú tieto, často vyžadujú protiblokovacie konzoly. Tieto udržiavajú vírivku v prehĺbení s extra hmotnosťou. Zatiaľ čo sú dôležité, tieto protiblokovacie konzoly predstavujú kráľovskú bolesť na zadnej strane. Pretože konzoly sú inštalované na vrchole hotovej podlahy veľkými skrutkami alebo skrutkami, je dôležité poznať presnú polohu vyhrievacích drôtov alebo rúr.

Tip: Porozprávajte sa so staviteľom a inštalatérom o zátvorkách - videl som niektoré inštalácie, kde boli vynechané, pretože to nevedelo, že je to potrebné.