Domov > Novinky > Obsah

Čínsky festival lucerny Vs. Domov Hot Tub

Feb 18, 2019

未标题-2


O Lantern Festival

Lantern Festival, známy tiež ako Shangyuan Festival, Xiaozheng Yue, Yuan Xi alebo Lantern Festival, je prvý dôležitý festival po jarnom festivale. Je to tiež región, kde je Číňan aj kultúrnym kruhom čínskych postáv a jedným z tradičných festivalov zámorských Číňanov. Prvý mesiac je prvý mesiac lunárneho kalendára. Ancients nazval noc "xiao", takže prvý mesiac prvého mesiaca roka sa nazýva Lucerna Festival.

 

Vlastná kultúra

Lantern Festival je najdlhší festival svetiel v čínskej histórii , spojený s jarným festivalom. Svetlá sú horiace v noci, a to ako veľkolepé a živé. Najmä, jemné a farebné svetlá z neho robia vrchol zábavy počas jarného festivalu. V dynastii Čching, obsah tanca draka, tanec leva, beh suchej lode, chodenie na chodidlách, tanec Yongko atď.

 

元宵节1Ľudové zvyky

Hádanie hádaniek je aktivita pridaná po Lucerne festivalu. Hádanka bola najprv vyvinutá z hádanky a vznikla z obdobia jari a jesene a obdobia bojujúcich štátov. Je to literárna hra s nešikovným, disciplinovaným, vtipným a usmievajúcim sa.

V dnešnej dobe ľudia všade radi hádajú hádanky, dúfajúc, že budú šťastní a pokojní. Pretože hádanka môže osvetliť múdrosť a záujem, je vítaná všetkými oblasťami života v procese obehu.

 

微信图片_20190218162910

Jedzte Yuanxiao. Ako jedlo, "Yuanxiao" bol v Číne na dlhú dobu. V dynastii Song, ľudia popularizoval novinkou jedlo, ktoré bolo zjedené Lantern Festival. Tento druh potravín, prvý volal "plávajúce Yuanzi", bol nazývaný "Yuanxiao", a podnikateľ bol tiež známy ako ingot.

 

微信图片_20190218162903


SpaRelax , výrobca kúpeľov z Číny s bohatou tradíciou kultúry a nekonečnou autentickou kuchyňou. Vitajte v Číne, vitajte v SpaRelax - 10-ročnej čínskej kúpeľnej továrni !


cup light