Domov > Novinky > Obsah

BUBLINY? ÁNO! ALE NIE PÁNA V Horkej rúre, PROSÍM!

May 11, 2017

Vo vírivej vane sú bubliny a je tu pena. Veľký rozdiel. Bubliny sa vyrábajú, keď sa voda zmieša so vzduchom a posiela sa tryskami silou pomocou tryskového čerpadla. Bubliny vám pomôžu uvoľniť a dať sa hravému duchu na zážitok z vírivky . Pena je výsledkom toho, že tryskové bubliny majú tvar po vypnutí trysiek. Pena sa tvorí, pretože voda má kontaminanty, ako sú telové mlieko, opaľovací olej alebo zvyšky mydla, ktoré neboli oxidované alebo zdvihnuté filtrom. Formuláre bublín, sú potiahnuté "nevyžiadanou poštou" a nie pop! (Už ste sa dostali do verejnej vírivky / kúpeľov a videli veľa peny? Dúfam, že ste sa nedostali dovnútra.


1.jpg

Upozornenie: Nikdy sa nedostaňte do penivého vane . Je to jasný ukazovateľ, že kanalizácia nie je na správnej úrovni.)


Zvyšky z mydla sú zvláštne. So západnou Washingtonskou mäkkou vodou je veľmi ťažké opláchnuť mydlo z oblečenia. Vždy som ignoroval odporúčanie výrobcu mydla používať 1 - 1/2 šálky na jedno zaťaženie a posypať menej ako 1/4 šálky, a to aj pre najväčšie zaťaženie. Zvyšky z mydla, ktoré zostali v dôsledku veľkých množstiev, ktoré výrobcovia odporúčajú, nebudú v našej mäkkej vode opláchnuté, pokiaľ nebudete celý náklad znovu bežať bez mydla. Zvyšky mýdly sú zodpovedné za skoré zhoršenie oblečenia ... a zničenie mnohých dobrých dávok horkej vody.

2.jpg

Scéna dvora: susedia prichádzajú na plávanie na plávanie. Pena sa vyvíja, pretože tí susedia s najväčšou pravdepodobnosťou urobili všetko, čo robili všetci ostatní plavci v bazéne SpaRelax : umývali si obleky s mydlom v umývačke.

Buď: nevyžiadajte si obleky (!), Alebo požiadajte, aby obleky, ktoré boli umyté mydlom, neboli vo vani . Nie je potrebné "umyť" plavky. Iba rýchle opláchnutie zbaviť sa bazénu chlóru je všetko, čo je potrebné.

V prípade, že sa v kúpeľni SpaRelax vyskytne zlý prípad "peny", musíte vymeniť sladkú vodu a hlboko očistiť kúpele a filter, zatiaľ čo niektoré chemikálie udržia čistú a dlhšiu dobu čisté.

Ak potrebujete ďalšiu pomoc, kontaktujte profesionálneho chlapíka Cason z SpaRelax.