Britániu dostali hots pre horké vane

- Feb 20, 2017-

Je takmer nemožné vstúpiť do horúcej vane bez toho, aby znelo, ako keby Kenneth Williams stretol Hattie Jacques v negligee v Carry on Matron. Akýsi tábor zastrašuje šokovanú radosť nedobrovoľne opúšťa moje pery, ako som sa opatrne znížil sám do pa L511

 

Čiastočne sú to bubliny, ktoré mi šliapajú nohy, ale väčšinou je to absurdne teplá voda, ktorá ma považuje za dekadentnú za presvedčenie. Koniec koncov, to nie je karibská oblasť; je to v utorok ráno v Carshaltone a ja som v záhrade, obklopený zbierkou polonahých žien, ktorých som sa nikdy nestretla.

"Oooh, ahoj", sa zdá byť najvhodnejšou odpoveďou.

Podľa databázy účastníkov What Spa ? časopis, táto listová časť prímestskej Surrey je skutočným hot spot pre vírivky , spolu s Colchester v Essexe a Alderley Edge v Cheshire. Navštívil som, aby som zistil, prečo sa tieto podivné, objemné, drahé kúsky súpravy stávajú najvyšším záhradným príslušenstvom.

Prieskum uverejnený Lloyds Insurance tento týždeň naznačil, že 10 percent krajiny má teraz vírivka . Táto štatistika sa zdá byť fantastická ako závesné záhrady Babylonu. Je skutočne možné, že 2,6 milióna domácností má vonkajšie kúpele nejakého druhu?

Súvisiace články

Horké tuby zdvihli svoje kolektívne obočie. Jeden vedúci výrobca odhaduje, že jeden milión je bezpečnejším odhadom, zatiaľ čo Nick Clamp, ktorý vlastní spoločnosť What Spa ?, hovorí: "Nemyslím si, že je to niekde blízko. Myslíme, že od spätnej väzby od maloobchodníkov a výrobcov je pravdepodobne bližšie k 300 000. Ale po recesii stále rastie. "

Chris Hughes, majiteľ vane, v ktorom sedím a popíjam prosecco, hovorí: "Nikto na tejto ulici nemá, nemyslím."

A podnikateľ žije v pekne bohatom cul-de-sac. Domy, všetky s neporušenými dláždenými príjazdovými cestami, sa môžu pochváliť malými názvami: Julia's Cottage, The Vines, The Grange. Jeho sused cez cestu má bočnú motorovú loď ukotvenú vonku, zatiaľ čo Hughes má Audi TT a nový Range Rover zaparkovaný v pohone.

Láskavo mi dovoľuje ponoriť sa spolu s niektorými jeho priateľmi, aby som zistil, na čom je povesť. "Mám rád myšlienku, že sa môžete oddýchnuť niekam, kde nemôžete vziať mobil. To je veľmi lákavé, "hovorí.

Pamätám si, nie som si istý, prečo nemohol priniesť svoj smartphone do vane . Má viac gombíkov a gombíkov než kokpit Cessny. Každý povrch je pokrytý prístrojmi, trysky vychádzajú z najnepravdepodobnejších zákutí a zákrut.

Na vonkajšej strane bazéna je malá sklenená skriňa, ktorá skrýva audio systém. Pop na vašom iPodu alebo jednoducho pretiahnite Magic FM, ako to urobil Hughes, pred otvorením fľaše bublinky. Katrina a vlny vychádzajú zo skrytých reproduktorov.


Gail Donaghue, ktorá mi hovorí, že je Hughesova priateľka (oblúka obočie Kennety Williamsovej na tento návrh), mi toasty. "To je život, čo?" Hovorí.

"Milujem ich. Myslím, že sú skvelé. Sú výborné pre párty. V noci sa rozsvietia disko svetla. Je to celkom iná atmosféra, "hovorí mi.

Je to určite veľmi príjemný spôsob, ako stráviť ráno, ale skúsenosť mierne zhoršuje. Spája relaxáciu pekného kúpeľa s radosťou, že sa so svojimi deťmi rozprestierajú v detskom bazéne - to nie je nepríjemná kombinácia, ale nie som presvedčená.

Na začiatok, keďže som Britom, nemôžem úplne nechať svoju stráž, keď viem, že ma prehliadajú susedia.

Hughes hovorí: "Nebojím sa o to." A potom dodáva: "Uvedomte si, ja som trochu hráč", predtým, než mi dal spiklenecké mrknutie. "Myslel som na to, že dostanem pergola s týmito žalúziami, ktoré idú po boku," hovorí. "Nechcel by som však nechať neba - to je súčasť zábavy."

A kúpele sú tiež zďaleka lacné, na rozdiel od mnohých cradov, ktoré zmenili záhrady na vonkajšie herne.

Kedysi to bol nárazník, ktorý bol priekopníkom plameňového, bezohľadného Charlieho Dimmocka. Ďalšou nutnosťou bola detská trampolína, najrýchlejší spôsob, ako zaručiť víkend strávený v A & E. Ale aj trampolíny s vyššou hodnotou zriedka stojí viac ako 500 libier.

Najzákladnejšia horúca vaňa bude vás späť a to je len o niečo viac ako veľká umývacia misa s niekoľkými splachmi vody na chrbte. Kúpele S600, opísané jedným obchodníkom ako "Rolls-Royce" v horúcich kúpeľoch, je to statný kúsok súpravy, dostatočne veľký na to, aby držal 1400 litrov vody, a musel byť skrútený cez vrchol jeho house.

Po počiatočných nákladoch stroje stojí približne 15 libier za mesiac, pretože sú udržiavané trvalo teplé, s izolovaným vekom, aby sa udržali v teple. Maloobchodníci ma uistia, že je to lacnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu, ako zahrievanie vane vždy, keď ich používate.

Ak peniaze naozaj nie sú objektom, môžete investovať do ešte väčších záležitostí, ktoré obsahujú nepriepustné televízory alebo dokonca dvojpodlažnú konštrukciu, s vodopádom kaskádovitým medzi dvoma úrovňami a pri bazéne pripevnenom k okraju. Piráti z Karibiku prichádzajú do princeznej Risborough.

Andrew Biggs, ktorý prevádzkuje britskú divíziu Watkins, najväčšieho výrobcu víriviek na svete , hovorí, že typický majiteľ strávi asi 10 000 libier a kúpi jeden na "zdravie a relaxáciu".

Je ochotný rozptýliť akékoľvek pretrvávajúce pochybnosti, ktoré mám o ľuďoch voľnej morálky, ktoré sa ležia okolo, s ich skromnosťou chránenou iba obrazovkou pampášovej trávy.

"Zdá sa, že sa vždy objavujú príbehy o swingers. Ale v skutočnosti mnohí naši kupujúci sú rodiny, ktoré majú radi strávenie kvalitného času navzájom. Na konci dlhého dňa je to konečný de-stresser. "

Je samozrejme pravda, že horúce vane , kedysi považované za rezervu tých, ktorí majú peniaze a chuť futbalového futbalistu druhej divízie, majú teraz širšie odvolanie.

Spoločnosť Clamp poukazuje na to, že takmer všetci zákazníci sa ponorili po tom, čo sa tešili na horúcej vane počas lyžiarskeho výletu, v luxusnom dovolenkovom tábore, ako je Centre Parcs alebo na výletnej lodi - takmer všetky plavidlá teraz majú horúce vane ako súčasť balík.

V minulom roku princ Harry, počas svojho víkendu na vysokých jinks v Las Vegas, dokázal raziť kráľovskú pečať na schvaľovanie javov v horúcej vani .

Vyzeral tiež, ako keby mal veľa zábavy, aj keď nepoužíval prístroj na zmiernenie príznakov artritídy alebo zlého chrbta, najčastejším dôvodom, prečo ľudia klesajú do nich, tvrdí Biggs.

Ale snažte sa, ako by som mohol, jednoducho nemôžem vidieť sám inštaláciu jeden v mojej záhrade, aj keď som mal peniaze alebo priestor.

Snob v mne si myslí, že sú trochu taky Wayne a Coleen. Zistilo sa, že horúca vaňa bola jediným objektom, predovšetkým všetkými ostatnými, že víťazi lotérie investovali svoje mimoriadne udalosti, keď v minulom roku boli prieskumom 3 000 miliónov Camelotov.

A po asi 15 minútach sa môj Carshalton ponorí, novinka sa začne vyčerpať. Myslím, že som šťastný, že sa držím v súkromí horúcej kúpeľa , pričom závesy sú pevne zatvorené.

Vďaka spoločnosti Cason spoločnosti SpaRelax Co., Ltd.

www.spasrelax.com


Dvojica:Ponúkame Kúpeľné dni pre invalidných obyvateľov po odhalení New Spa Jacuzzi Ďalšie:Posilnite svoj rodinný dlhopis s vírivkou