Veľká zľava na plávanie Spa - Sparelax

- Mar 06, 2017-

Sparelax , spoločnosť špecializujúca sa na vírivky a bazény pre klientov v Európe, Austrálii, ako aj v ázijských oblastiach.

DSC02203.jpg

Sparelax ponúka typ ktorý je navrhnutý tak, aby maximalizoval dobu kúpania zavedením hydraulického pohonného systému Endless Pools , ktorý vytvára výkonný nastaviteľný vodný prúd na udržanie statického plávania. Na rozdiel od tradičných bazénov, menšie vodné fitness centrum, nazývané nekonečný bazén , si vyžaduje veľmi málo priestoru na inštaláciu, pretože plávanie sa môže uskutočňovať prakticky nepretržite bez potreby dlhých bazénov oveľa väčších ako dĺžka úplne dospelého dospelého človeka.

V zásade je základom nekonečného bazénu plavecký bežecký pás, navrhnutý tak, aby maximalizoval efektívnosť priestoru tým, že ponúka možnosť plávať bez pohybu.

Ak chcete vytvoriť komplexný kúpeľný zážitok v bazéne, systém Endless Pool môže byť prispôsobený tak, aby zahŕňal vodné trysky pre masáž pod vodou, bežecké trenažéry pre beh pod vodou alebo niekoľko ďalších fitness cvičení. Plávacia rýchlosť prúdu a ďalšie funkcie sa dajú ľahko nastaviť tak, aby vyhovovali širokej škále plavcov, vrátane detí a starších ľudí.

DSC08911.jpg

Náhradný nábytok ponúka tiež širokú škálu víriviek a plaveckých bazénov rôznych rozmerov. Modely s horúcou vaňou zahŕňajú vodoliečebné a čistiace technológie a súčasné modely sú určené pre 2, 3, 5, 7 alebo 8 dospelých.

Sparelax v súčasnosti ponúka zľavy v novom roku až do výšky 5 000 USD za prvých 2017 nekonečných nákupných klientov.

Viac informácií nájdete na adrese http://Spasrelax.com

Kontaktné informácie:
Meno: Gloria Huang
Adresa: Centre 73 , Longhua Town , okres BoLuo, Huizhou City, Guangdong, Čína

Telefón: (86) 0755 2837-219

E-mail: service@spasrelax.com


Dvojica:Hladké plávanie: Úradníci Encinitas podporujú tipy na bezpečnosť bazénov Ďalšie:Snívanie kúpeľnej vaňa doma?