Domov > Novinky > Obsah

Aspiring Brooklyn Rapper Sues Kúpeľný zámok pre kúpele Burns

May 16, 2016

04.jpg

Brooklynská žena žaluje Kúpeľný hrad po horúcej vani na mieste v Manhattane spoločnosti jej poskytla priateľovi prvého a druhého stupňa popáleniny.


Post oznámila, že Laeticia Harrison-Robertsová, ktorá je tiež aspirujúcim rapperom s menom MC Misfit Dior, podala minulý týždeň na Manhattane najvyššom súde tvrdenie, že Spa Castle "nedokázal uistiť, že teplota a chemikálie na jeho East 57th Street miesta boli na bezpečných úrovniach. " Gothamista sa stretla s Harrisonom-Robertsom o ďalšie poznámky k jej zraneniam.


Nový súdny spor je najnovší v dlhej kronike právneho problému pre Spa Hrad. Okrem obrovských podozrivých sexuálnych obvinení proti svojej polohe v štáte Queens bol mŕtvy muž objavený plávajúcou tvárou dole v jednej z kúpeľných víriviek v roku 2014. Rovnaké miesto sa tiež dostalo do ohňa, keď bol transgender zákazník údajne zakázaný používať on-site šatní a všetky nudné oblasti vo februári. Neskôr v tom mesiaci sa 6-ročná dievčina skoro utopila, keď jej vlasy uviazli v bazéne Spa Spa.


Aktualizácia: Kúpeľný hrad poskytol Gothamistovi vyhlásenie týkajúce sa obvinení Harrison-Roberts:


"Sme si veľmi istí, že náš právny tím preukáže, že ide o úplne frivolnú žalobu, ktorá obsahuje obvinenia, ktoré nie sú podporované jedným dôkazom. Zaviazali sme sa k bezpečnosti našich hostí a dodržiavali všetky bezpečnostné a regulačné normy, vrátane núdzového systému, ktorý sme vytvorili, aby sme zabránili prehrievaniu bazénov a automatickému systému podávania, ktorý pumpuje príslušnú úroveň chemikálií do bazénov . Chceme sa silne brániť proti týmto tvrdeniam. "- Spa Castle


Musíme venovať väčšiu pozornosť, keď sa tešíme v horúcich vínoch alebo v bazénoch, ak používame veľmi pevné kúpele, určite sa tomu vyhýbame Bohužiaľ, čo sa stane. Po prvé, bezpečnostné vírivé vane majú úplne kompletný bezpečnostný systém, môžete nastaviť teplotu pred vstupom do kúpeľov, potom sa teplota nezvýši; aj keď je s ohrievačom niečo v poriadku, systém sa ihneď vypne. Ešte jedna vec, ktorú by ste si mali pamätať, bude lepšie, ak budete mať kúpele každých 15 minút a budete mať niečo na pitie, pretože dlhý čas v teplej vode spôsobí, že sa vaše telo stane suchým a žíznivým.