Domov > Novinky > Obsah

Alkohol a vírivky. Prečo je namáčanie pod vplyvom zlý nápad

May 19, 2017

no wine


Pohárik vína relaxing relaxačné namočenie v kúpeľoch s vírivkou a všetky vaše starosti sa len unášajú preč. Znie to zasnene, však?

Príliš veľa alkoholu vo vírivke však môže mať nezamýšľané následky, ktoré môžu zmeniť váš úsmev spokojnosti hore nohami.

 

Môžeme si predstaviť dlhý zoznam výhod, ktoré si po zasunutí do vírivky vychutnáte. Mazanie alkoholom nemusí nevyhnutne pomôcť, a v mnohých prípadoch by mohlo vážne ublížiť. Čítajte ďalej a uvidíte, čo máme na mysli.

 

Namočením vo vírivke sa potíte; do jedného litra za 20 minút. Detoxikujete, čo je úžasné, ale dehydrujete. (Preto by ste mali piť vodu, keď namáčate.) Alkohol má podobný účinok, takže pri konzumácii obľúbeného dospelého nápoja vo vírivke zdvojnásobíte dehydratáciu. A to môže mať nepríjemné vedľajšie účinky - od závratov po búšenie srdca. V skutočnosti by to mohlo byť preukázateľne nezdravé.

 

雾化器06-小


Je tu relaxácia a potom je tu „príliš veľa“. To sa môže stať, keď zmiešate alkohol so 102-stupňovou vodou. Mohli by ste upadnúť do hnevu, čo nie je nikdy dobrý nápad, či už ste vo vode alebo na súši. (Aspoň sa nemôžete utopiť, ak sa vydáte na gauč.)

 

Ak nie ste balerína v ten najlepší deň (veľmi málo z nás je!), Keď pijete alkohol a namočíte ho v horúcej vani, môžete sa stať úplne klutzy. Pri nesprávnom chode pri vystupovaní z vane môžete naraziť na palubu naozaj zlým spôsobom. Stavíme sa, že keď ste sa rozhodli odpočívať, pri sanitke na vašej ceste k ER pravdepodobne to nebolo to, čo ste mali na mysli!

 

Až nabudúce budete potrebovať priniesť fľašu vína do vírivky spolu s gumárenskou kačičkou, dúfame, že si dvakrát rozmyslíte.

Trochu vám pomohol zapamätať si:

Ak plánujete namáčanie, nebuťte sa, nebudeme žartovať, budete mať modriny.

massage hot tub4