Alkohol a horúce vane. Prečo namáčanie pod vplyvom je zlým nápadom

- May 19, 2017-

Pohárik vína ... relaxačné namočenie vo vašom vírivke ... a všetky vaše starosti práve odchádzajú. Znie to zasnežene, nie? Možno jedno staré sklo nebude koncom teba. Ale príliš veľa alkoholu v horúcej vane môže mať nezamýšľané následky, ktoré by mohli váš úsmev spokojnosti obrátiť hore nohami.

Môžeme sa zamyslieť nad dlhým zoznamom výhod, ktoré budete mať po posúvaní do vírivky . Mazanie alkoholom nemusí nevyhnutne pomôcť a v mnohých prípadoch by mohlo ublížiť skutočne zlému. Čítajte ďalej a uvidíte, čo máme na mysli.

  • Nasiakanie v horúcej vane vás zmáča; až do jedného litra za 20 minút. Detoxikujete, čo je nádherné, ale aj vy dehydratujete. (To je dôvod, prečo by ste mali piť vodu, keď sa namočíte.) Alkohol má podobný účinok, takže sa zdvojnásobíte pri dehydratácii, keď konzumujete svoj obľúbený dospelý nápoj vo vírivke . A to môže mať nepríjemné vedľajšie účinky - od závratov až po búšenie srdca. Teraz vás prekonajú príliš veľa zábavy ... čo nie je vôbec zábava. V skutočnosti by to mohlo byť preukázateľne nezdravé.

  • Je tu relaxačné a potom je "príliš veľa" relaxačné. To sa môže stať, keď zmiešate alkohol so 102 stupňovou vodou. Môžete sa dostať do stuporov, čo nikdy nie je dobrý nápad, či ste vo vode alebo na pevnine. (Aspoň sa nemôžete utopiť, ak odídete na gauč.)

  • Ak nie ste balerína v tvojom najlepšom dni (veľmi málo z nás je!), Keď piješ alkohol a namočíš si do vírivky, môžeš sa stať úplne klutským. Pri poklese, keď ste sa dostali z vane a môžete na palube zasiahnuť naozaj zlým spôsobom. Stavím sa, že keď ste sa rozhodli relaxovať, robiť to v sanitke na ceste k ER nebolo pravdepodobne to, čo ste mali na mysli!

Pri ďalšom potrebe priniesť fľašu vína do horúcej vane spolu s gumovou kukuricou, dúfame, že sa zamyslíte dvakrát.

Tu trochu ditty, ktoré vám pomôžu zapamätať:

Ak máte v pláne na namáčanie, nebuďte hlúpi, nebudeme žartovať, budete mať modriny.


Dvojica:Nekonečný plavecký kúpeľný bazén od výrobcu náhradných nádrží Ďalšie:Máš bolesť kolena? Hot Cub Leg Cvičenie môže pomôcť