Akrylové kúpele Jacuzzi, Čistenie a údržba

- Aug 28, 2015 -

A, mierne povrchové škvrny


Môžete použiť mäkkú zubnú kefku obrúskom, ponoril v bielidlo a vody drhnúť povrchu odpadu, ktorý môže odstrániť škvrny, tiež odstrániť pleseň. Stretnutie ťažké škvrnu, môžete použiť pol citróna namočený v soli čistiť alebo potiahnuté obrúskom mäkkú kefku zubnú pastu s zubov funkcia kroviny na terpentín tiež funguje veľmi dobre v tejto dobe. Pre meradlo, všedné dni čistiace prostriedky WC fungovať rovnako dobre, ak nemáte radi štiplavé chuť citrón a ocot môže tiež byť použitý prirodzenejšie metódy. Nepoužívajte čistejšie w/fade, najmä keď domáce vaňa s farbou. Zaoberajúce sa plesne a baktérie, ktoré spôsobujú Mykóza, bleach a peroxid vody suché bezprostredne po umývaní.


Druhé, opravené jazvy


Vaňa nainštalovaný nepohybuje bez povolenia, musíte presunúť pozíciu, musí kontaktovať odborníkov. Nie hit s tvrdým predmetom, hit povrchu, spôsobujúce podliatiny alebo škrabance. Akrylátové vane, ak potrebujete opraviť Dim alebo poškriabaný časť, utrite čistou handričkou zmiešané bezfarebný roztok automatické brúsenie tvrdo, a potom pokrytý s jasným ochranná voskom. Prosím neukladajte vosk, aby sa zabránilo pošmyknutia.


Tri, týždenné čisté


Čistenie akrylátové vane s hubou alebo handričkou, nepoužívajte drsné tkaniny, handričkou, nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky obsahujúce granulovaného objektov, je najlepšie sa vyhnúť priamemu slnečnému žiareniu a vysokým teplotám kontakt ohorky cigariet. K dispozícii jemným čistiacim prostriedkom (napr. umývanie riadu), nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky.


Dvojica:Malé kúpeľné vedomosti Kvíz Ďalšie:Dalian, Čína-EÚ obchodnú spoluprácu vytvoriť päťhviezdičkový Hotel a Spa