Domov > Novinky > Obsah

Tajomný balík

Sep 05, 2019

eleven11


Som predajca jedenástich spoločností SpaRelax Co., Ltd.


Dnes som dostal záhadný veľký balík. Som veľmi zmätený, pretože nepoznám odosielateľa. Keď som otvoril tento balík, zistil som, že existuje veľa chutného jedla a blahoželanie. Prostredníctvom karty som sa dozvedel, že tento záhadný veľký balík mi poslal izraelský zákazník George, ktorý si objednal darčekovú spoločnosť v Číne. „Som skutočne dojatý a chápem, že je veľmi ťažké úspešne dokončiť túto záležitosť. A som veľmi vďačný Georgeovi za to, že mi dal toto vrelé prekvapenie (vzácny darček).


gift

GIFTCARD


Neskôr mi George povedal, že naša spoločnosť je najlepšia zo všetkých spoločností, s ktorými spolupracovala. Známe naše kúpacie kúpele, aby využívali naše kúpacie kúpele , či už ide o kvalitu kúpaliska alebo služby zamestnancov našej spoločnosti. urobil ho veľmi spokojným, dokonca aj nad jeho predstavivosť.


Má optický obchod a má 35 zamestnancov. Žartoval so mnou, keď všetci jeho zamestnanci sú rovnako priateľskí, usilovní, inteligentní a profesionálni ako zamestnanci našej spoločnosti, musí byť teraz izraelským milionárom!

 

ELEVEN'S GIFT2


S rozvojom technológie čoraz viac ľudí dáva prednosť online nakupovaniu, ale   nevidia skutočné výrobky, mnohí ľudia sú často veľmi sklamaní, keď dostanú výrobky, pretože skutočné výrobky sa nezhodujú s výrobkami na obrázkoch. Ako predajca vieme veľmi dobre starosti a úvahy našich zákazníkov. . Sme ochotní zákazníkom oznámiť všetky podrobnosti o vírivkách , aby zákazníci mali pocit, že vírivka   je pred ním.

Postoj všetkých našich zamestnancov k zákazníkom je: V záujme zákazníka, zodpovedného za zákazníka a maximalizácie dopytu zákazníka po produktoch a službách.

Vždy veríme, že naša spoločnosť získa uznanie medzinárodného trhu a dôveru zákazníkov s vysoko kvalitnými výrobkami a úprimným servisom!


swim spa sparelax