Domov > Novinky > Obsah

8 spôsobov, ako krásne integrovať vonkajšiu horúcu vaňu

Dec 30, 2016

8 spôsobov, ako krásne integrovať vonkajšiu horúcu vaňu

Ponorte sa do prebublávajúcej vonkajšej horúcej vane je jednou z veľkých potešení života. Ak sa vanička nepoužíva, aj keď sa pozeráte na tie škaredé vinylové kryty, môžete sa cítiť ako kefa na studenej vode, ktorá sa vylúči na vašu hlavu. Vírivé vane predstavujú aj väčšie estetické výzvy. Ako začleňovať do svojej krajiny 600-galónovú nádobu vody a vyzerá to dobre?

Tu je osem spôsobov, ako môžete pracovať v kúpeľnej vírivke a zachovať krásu vášho dvora.

1. Vložte ho správne. Vyhnite sa tomu, aby boli všetky strany vašej horúcej vane vystavené. Namiesto toho použite existujúce steny a zábradlia na skrytie viacerých strán a potom maskujte to, čo zostáva s dreveným krytom. Na hlavu uvidíte funkčné kroky, ktoré vedú k vašej kúpeľnej vani, ale z boku, vaňa sa objaví ako teplá drevená stena.

DSC_2058.jpg

2. Kotvenie vonkajšej miestnosti. Použite vaňu na vytvorenie kúpeľného priestoru, ktorý je oddelený od jedálne. Príkladom tu sú drevené schody, ktoré prišli s kúpeľnou vaňou, a oblasť je čiastočne ohraničená laminátovým altánkom, vytvárajúc záhradu podobnú jaskyňu, ktorá sa nikdy nebude musieť prekresliť.


3. Zostavte ho ako ohnisko. Táto cédrovacia kúpeľová vaňa je relaxačnou vodou, aj keď sa nepoužíva. Táto metóda vyžaduje odbornú realizáciu, pretože kanalizačný drenážny systém je zabudovaný do klenby, v ktorom je umiestnená aj cédrovacia vanička.

 

4. Dajte jej znak. Zvážte umiestnenie starého vaničky pre nožnicu, ktorá môže byť často vyťažená asi za 100 dolárov, v odľahlom rohu záhrady. Ak umiestňujete vaňu do blízkosti vášho domu, inštalatér môže často využiť váš existujúci ohrievač a ďalej minimalizovať vaše náklady.

5. Rastrujte až k okraju. Na rozdiel od ingroundových bazénov, kúpele nevyžadujú široké priestory na spevnenie priestoru. Namiesto toho použite vaňu ako krásny záhradný kontaktný bod.


6. Skryť to úplne.   Vírivka? Akú vírivku? Vlastné kúpele poskytujú najväčšiu škálu možností zakrytia, aj keď sú nadzemné. V tomto prípade kamenná stena skrýva vaňu z terasy, zatiaľ čo steny pokračujú ako súčasť terasovej záhrady.

 

7. Vytvorte slnečník.   Dokonca aj ingroundové vane vyžadujú kryty - z ktorých mnohé, ako sme to urobili, sú úplne škaredé. Tento majiteľ domu sa rozhodol pre geniálny valcový kryt, ktorý sa zdvojnásobí ako terasa na opaľovanie.

8. Uložte kryt. Kúpele s vírivým kúpeľom vám tiež ušetria ťažkosti s odvrátením ťažkého, mokrého neporiadku. Reštaurátori môžu chcieť zvážiť vybudovanie palubnej plošiny okolo kúpeľov, čo by umožnilo posunutie oblúkového krytu ľahko pod ním. Keď sa kúpele nepoužívajú, kryt sa jednoducho stáva súčasťou paluby.