Domov > Novinky > Obsah

"Zlomená kostná vaňa" má prekvapujúce liečivé sily: divadelné recenzie

Jun 30, 2016

Príbeh : Mladá žena sa ocitne znehybnená a na milosť cudzincov, keď je zranená pri vážnej nehode na bicykli. Výkonný umelca Siobhan O'Loughlin, ktorého ruka bola zlomená pri nehode na bicykli v reálnom živote, vyzýva divákov, aby sa zúčastnili "kúpeľnej strany" v rituálnom kúpeli, v ktorom každý z nich premýšľa nad svojimi zraniteľnosťami v diele, ktorá zdôrazňuje postihnutie.

Najdôležitejšie : O'Loughlin vytvoril a uskutočňuje túto zaujímavú, jednokonkurenčnú prezentáciu, ktorá priblíži umelecku a svoje publikum, keď sa podelia o intímne príbehy o ich rôznych zraniteľných miestach v spoločnom očistení ducha, ktorý je prekvapujúco pôsobivý a účinný.

Ďalšie informácie : O'Loughlin si predstavil myšlienku Broken Bone Vane   po nehode, pri ktorej sa jej koleso zrazilo s iným vozidlom v New Yorku. Zlomená ruka slúžila ako bolestivá pripomienka k incidentu a poháňala ju, aby navrhla tento výkonný kus, v ktorom sa nachádza vo vani počas celej 75-minútovej prezentácie.

Za strategicky umiestnenými mydlovými bublinami hovorí svojim malým, ale pozorným publikom o trápení vo svojom vlastnom živote s odzbrojene neovplyvneným spôsobom. Je to práca s plynulým vedomím ako s písanou hrou, jej prístup je napriek tomu efektívny vo svojom neformálnom, konverzačnom štýle.

Umelec sa bez problémov zapodieva medzi pozorovaniami o svojom vlastnom živote, milencami, rodinou a priateľmi, aby odhalil odhalenie od poslucháčov, s ktorými sa zaoberá zvedavým, ale neagresívnym a priateľským spôsobom.

Približne tucet ľudí, ktorí sa zúčastnili na úvodnej noci v elegantnej kúpeľni v druhom poschodí budovy Lemp Mansion, sa zdalo, že vylučuje prakticky každého z miestností a vyvoláva prekvapivé a úprimné odpovede na jej rozsiahle otázky, niekedy žiada fyzické pomoc s masážou rúk alebo spätným čistením atď.

Neexistuje žiadny prísny začiatok, stred alebo koniec tohto neformálneho prístupu, ale príjemné doručenie spoločnosti O'Loughlin robí z Broken Bone Vault   "úžasný" zážitok, rovnako ako spoločnosť The Uppity Theater Company sľubuje vo svojej publicite. Je to nevinný, ale psychologicky odhaľujúci večer, v ktorom sú univerzálne ľudské emócie venované individuálnemu zážitku v sladkom, odzbrojujúcom štýle.

Paul Pointer, majiteľ a reštaurátor spoločnosti Lemp Mansion, poznamenáva v správe, že " Broken Bone Vault   je na rozdiel od toho, čo sme kedy urobili. "

Pointer, O'Loughlin, zakladateľ Drama Club Stl Matthew Kerns a Joan Lipkin, umelecký riaditeľ The Uppity Theatre Company a koproducent tejto premiéry St. Louis, spojili svoje zdroje a talenty, aby prezentovali toto nekonvenčné, ale očarujúce predstavenie spôsobom, ktorý bude kresliť úsmev alebo možno aj slzu alebo dve vďačnosti.

Pred každým predstavením v Lemp Mansion predchádza prehliadka švédskych stolov s ľahkými predjedlami, pivom a vínom a následným príjmom kávy a sušienok. Všetko to robí pre celkom zaujímavú a priateľskú udalosť.

Hra : Broken Bone Vault

Spoločnosť : The Uppity Theater Company, The Drama Club Stl

Miesto konania : Lemp Mansion, 3322 DeMenil Place (piatky až nedeľa); vo vaniách súkromných domovov pre každé štvrtkové predstavenie

 

Vírivka výrobca SpaRelax Co, sro:

www.sparelaxhottub.com ,

kontaktujte pána Casona Wu: sales06@sparelaxhotub.com