Bude môj Hot Tub SPA zmraziť v zime

- Apr 11, 2019-

spa fun in winter


Mnohí zákazníci, najmä severský zákazník, sa pýtajú, či v zime zamrzne vírivka a čo by mali urobiť, aby sa vírivka v chladnejších mesiacoch udržala v bezpečí.

Samozrejme, že niektorí zákazníci budú zamknúť party kúpele v zime, ak áno, je potrebné vypustiť vodu úplne, ako je filtračný papier, dúchadlo, potrubia museli vypustiť, môžete použiť shop-vac odfúknuť všetky zvyšky vody kvapky, ak je to potrebné.

Ale ak ste sa rozhodli udržať vašu horúcu vaňu počas celej zimy, toto sú kroky, ktoré musíte dodržiavať.

sparelax hot tub in winter


Vymeňte vodu - Pred príliš chladným počasím úplne vypustite vodu z bazéna a pred výmenou vody vykonajte dôkladné čistenie. Ak budete čakať príliš dlho a počasie bude príliš chladno, môže byť ťažké odčerpať horúcu vaňu a môžete riskovať zamrznutie rúr.

Keep Covered - Vyberte si kvalitný obal, ktorý je potrebné pre použitie vo vani v zime. Väčšina teplotných strát sa vyskytuje na vodnej hladine a dobrý kryt pomôže zachytiť a udržať teplo, aby sa vaše účet za správu zvládnuteľné. Môžete tiež zvážiť kúpu plávajúcej tepelnej prikrývky, ktorá spočíva na vrchole vody pre ďalšiu tepelnú ochranu.

Kontrola hladiny vody - Často kontrolujte hladinu vody vo vašej vírivke - aj keď ste ju niekoľko týždňov nepoužívali. Nízka hladina vody môže spôsobiť vypnutie ohrievača a čerpadla, čo môže spôsobiť zamrznutie vody a poškodenie kúpeľov.

winter spa

Dvojica:Ako Swim Hot Tub pomáha s boľavé svaly Ďalšie:Premeňte svoje kúpele do chladného bazéna!