Čo sú kúpacie kúpele?

- Aug 27, 2019-

Takže si myslíte, že by ste mohli mať bazén, ale stojí to príliš veľa peňazí. Namiesto toho ste mysleli na kúpanie vírivky, ale zdajú sa byť príliš malé. Neprajete si, aby niekto vymyslel niečo, čo by spájalo všetky najlepšie vlastnosti bazéna a spa, ale za skutočne primeranú a dostupnú cenu?

Vaše prianie sa splnilo, pretože hoci kúpacie kúpele sú už niekoľko rokov, teraz sa stávajú oveľa populárnejšími a oveľa dostupnejšími vo väčšine USA - a tiež vo zvyšku sveta!


swim spa in Austria


Takže čo to vlastne je?

Jednoducho povedané, kúpanie v kúpeli je stroj, ktorý vám umožňuje neustále plávať proti prúdu vody. Nikdy ste „nenarazili na stenu“ ani sa nemuseli otočiť, aby ste pokračovali v plávaní v kolenách ako v bežnom bazéne alebo v lone. Kúpacie kúpele poskytujú absolútne najlepšie cvičenie na plávanie a využívajú najmenšie množstvo miesta vo vašej domácnosti alebo na záhrade.

Kúpacie kúpele tiež pôsobia ako menšie bazény v tom zmysle, že si v nich môžete zahrať, alebo s niektorými rozdelenými modelmi máte na jednom konci vírivku a na druhom konci kúpalisko.

  Kúpacie kúpele patria do niekoľkých rôznych kategórií a veľkostí. Takmer každý typ Swim Spa môže uľahčiť prostredie, ktoré umožní osobe cvičiť nepretržite, relaxovať len namočením v teplej vode, aby upokojilo myseľ a telo, alebo stráviť čas s rodinou / priateľmi v pohodlí domova. Podľa Americkej asociácie srdca iba 30 - 60 minút fyzickej aktivity 3 - 4 dni v týždni môže pomôcť znížiť riziko srdcových chorôb, mozgovej príhody a cukrovky. Ako bežná fyzická aktivita môže plávanie tiež pomôcť znížiť krvný tlak a cholesterol.

Môžete mať samostatnú a „prenosnú“ jednotku, stačí si zaobstarať škrupinu Swim Spa a umiestniť ju na palubu, môžete si pripraviť prispôsobené kúpacie kúpele alebo si môžete zaobstarať vodný prúd Swim Spa a nainštalovať ho do existujúci nadzemný alebo podzemný bazén.


swim hottub

Dvojica:Je vaša bazénová voda bezpečná pre deti na plávanie? Ďalšie:Ako si vybrať kúpanie v jednej alebo v dvoch častiach?