Top 6 spôsobov, ako Hot Tub Spa môže zlepšiť emocionálne Wellness (PARTⅠ)

- Apr 13, 2019-


SpaRelax


Život môže byť niekedy namáhaný. Ako sa hromadia tlaky, hľadanie radosti nie je vždy jednoduché. Ale ak máte domácu vírivku, denné ponorenie môže ponúknuť spôsoby, ako sa sústrediť. Výdavky len 15 minút do kúpeľov každé ráno alebo v noci vám umožnia upokojiť sa emocionálne a priniesť do vášho života pozitívnosť.

Tu je šesť spôsobov, ako vírivka môže pomôcť zlepšiť emocionálne wellness.


1. ZLEPŠUJTE EMOTIONÁLNU WELLNESS PODPOROU ČASU PRE VAŠE SPA

Ľudia okolo nás sú to, čo robí život úžasným. Ale niekedy, aby sme ich ocenili, potrebujeme čas pre seba. V našich rušných životoch však môže byť ťažké nájsť tento čas. Väčšina z nás nemôže ísť na dovolenku každý mesiac.

S domácou vírivkou, ktorá sa nachádza mimo vašich zadných dverí, alebo dokonca vo vašom dome, môžete jednoducho urobiť čas, ktorý potrebujete na to, aby ste sa dostali do vlastného súkromného raja . Môžete sa odpojiť od e-mailov, textov a telefonických hovorov, aby ste mohli meditovať alebo počúvať zvuky prírody alebo obľúbenú upokojujúcu hudbu. Byť schopný relaxovať v teplej vode svojich kúpeľov, keď nálada udeří vám umožní vám dobiť a pomôcť zlepšiť svoje emocionálne wellness, takže môžete pozdraviť svet s úsmevom každý deň.

enjoy the spa


2. ZNÍŽTE VAŠE ACHY A BALENIA PROSTREDNÍCTVOM HYDROTHERAPIE

Teplo a vztlak kúpeľnej vody v kombinácii s výkonnými masážnymi tryskami spoločne ponúkajú wellness výhody prostredníctvom upokojujúcej terapie vírivkou, ktorá môže zmierniť bolesti a bolesti tela . Vztlak vezme váhu gravitácie z kĺbov, zatiaľ čo teplo vody uvoľní vás, zmäkčuje vaše svaly, takže masážne trysky môžu hnetať uzly a upokojiť bolesti. Každý deň vystúpite z vašej vírivky tak oveľa lepšie, ako keď ste vstúpili. A keď sa cítite lepšie fyzicky, vaša nálada môže nasledovať oblek a výťah.

3. ZLEPŠTE SLEEP S TEPLÝMI SOAKAMI

Cítiť sa lepšie fyzicky a psychicky často začína dobrým nočným spánkom. Ak hodíte a otočíte sa v posteli, alebo máte vo všeobecnosti problémy s kývnutím na spánok, obráťte sa na svoje kúpele na úľavu. Teplé nasiaknutie asi 90 minút pred spaním môže relaxovať vaše svaly, upokojiť nervy a oddeliť večer od starostí dňa. Navyše, teplo vody z kúpeľa mierne zvýši teplotu vášho tela, simuluje prirodzené rytmy a robí ospalosť, takže môžete zaspať rýchlo. Keď sa zobudíte, budete sa cítiť svieži a schopní zvládnuť ďalší deň.

sparelax

Dvojica:Ako sa vyhnúť zakalenej vírivej vode Ďalšie:Kúpele Hot Tub