Top 6 spôsobov, ako Hot Tub Spa môže zlepšiť emocionálne Wellness (PART Ⅱ)

- Apr 15, 2019-

spa hot tub


4. VYTVORIŤ HORÚCI TUB WELLNESS ROUTINE

Denné tlaky vás do veľkej miery nastavia na zadné nohy, reagujú na život namiesto toho, aby ste si ho užívali a predvídali, čo príde. Vírivá neistota vás môže opustiť. Ale ak sa vyzvete, aby ste vyvinuli rutinu pre horúcu vaňu , mohli by ste lepšie riadiť harmonogram presunu.

Skúste začať každé ráno s úsek, ľahké raňajky, a namočiť v kúpeľoch pred ísť do práce alebo riešenie práce. Využite tento čas na mentálne zameranie sa a sústredenie sa na pozitívne aspekty vášho dňa a vášho života ako celku. Držaním sa upokojujúceho rituálu budete schopní reagovať pokojnejšie a úmyselne na požiadavky dňa.

5. UŽÍVAJTE DOBU KVALITY SPA S RODINOU

Ak ste rodič, rôzne plány môžu sťažiť strávenie kvalitného času spolu ako rodina. Práca v škole, spoločenské podujatia a požiadavky on-line sociálnych sietí môžu sťažiť pozornosť starším deťom a dokonca napadnúť tiché víkendové plány. Navyše, rodinné večere môžu byť často vytlačené z cesty, aby sa vytvoril priestor pre šport a hudbu alebo tanečné praktiky.

Nájdenie aktivity, ktorá prináša rodinu do plánovaných alebo spontánnych spôsobov, je jednoduchšie, keď máte doma horúcu vaňu. Aj keď vás jedno dieťa pripojí v kúpeľoch v priebehu nečinného popoludnia, ostatní členovia rodiny budú ťažko odolávať vstupu, keď sa vrátia domov. Relaxácia spolu môže vyvinúť tlak z rozprávania o veciach, na ktorých záleží najviac, a priviesť všetkých k sebe.

6. ZAPOJTE SA S PRIATELMI VO VAŠOM SPA

T putá priateľstva, ktoré rástlo tak vysoko v škole, na pracovisku, alebo keď boli deti mladé, môže byť namáhané nabitými programami. Niekedy, dokonca aj nájsť len pár minút dohnať s priateľmi po telefóne môže byť ťažké. Ako výsledok, emocionálne spojenie, ktoré kedysi pretrváva, môže stlmiť, keď vidíte svojich priateľov menej a menej často. Ale vaše kúpele môžu znova pomôcť zapáliť svetlo priateľstva.

Pozvite svojich priateľov na namočenie. Vaša vírivka je skvelým miestom, kde môžete stýkať, znovu potvrdzovať staré putá a posilňovať nové priateľstvá. Najdôležitejšie je, že doháňanie môže robiť zázraky pre váš emocionálny výhľad, pripomínajúc vám, že ľudia, o ktorých vám záleží, prinášajú radosť do vášho života.

Zlepšovanie emocionálneho wellness je dosiahnuté v priebehu času tým, že koná deň za dňom v pozitívnych, úmyselných spôsoboch, ktoré vám umožnia starať sa o svoje telo a myseľ a cítiť sa dobre. S domácou vírivkou si môžete každý deň vychutnať upokojujúci ranný rituál vo svojom tichom prostredí, zmierniť bolesti, lepšie spať a vychutnať si život naplno v každom okamihu.

o

Dvojica:Bezpečnostné opatrenia pri inštalácii v jacuzzi Ďalšie:Ako nainštalovať prenosnú vírivku