Domov > Vírivka vedomostí > Obsah

Výhoda Swim Spa

May 02, 2019

7Z7A0253_副本


Prečo mnohí ľudia dávajú prednosť kúpaniu vo vírivke? Myslím, že veľa ľudí chce plávať a masírovať v jednej oblasti. Kúpele však môžu mať aj iné výhody. Ako napríklad:


1. Diely tela zamerané na tréning Aquatic Cross

Cross Training je disciplína, ktorej cieľom je vybudovať pevné telo a zároveň dávať osobné výzvy, ako je napríklad zvýšenie počtu opakovaní v danom čase. Táto disciplína vám umožňuje zvýšiť vašu všeobecnú fyzickú kondíciu bez toho, aby ste uprednostňovali konkrétne miesto. Dobré pre zdravie, rozmanité, je to efektívne cvičenie, ktoré sa zameriava na rôzne časti tela, ako je vaša abs, vaše ruky, nohy, vaše glutes a chrbát s plávanie .

 

2. K zlepšeniu fyzického stavu

Flexibilita: Naše programy Cross Training začínajú zahrievacími cvičeniami a končia relaxačnými cvičeniami, ako je strečing alebo ľahká kardiovaskulárna aktivita.

 

3. Aerobic: Naše cvičenia zahŕňajú celý rad cvičení, ako je beh, horolezectvo a plávanie, ktoré zvýšia vašu tepovú frekvenciu a posilnia váš kardiovaskulárny systém.

 

4. Musculation : Výhodou tréningu v našich plaveckých kúpeľoch je schopnosť rozvíjať vašu silu pomocou vodných zariadení, ako sú pádla, činky a odporové pásy na vykonávanie ohybov, predĺžení a rotácií poprsia pomocou vody ako zdroja odporu.


5. Ak sa pohybujete, môžete si vziať so sebou kúpacie kúpele.


swim spa sparelax