Krytá vírivka VS Vonkajšia vírivka

- Aug 28, 2019-

Ak sa chystáte používať vírivku doma, zvážte umiestnenie svojho kúpeľa, vnútorné alebo vonkajšie.

hottub8


Ak ho umiestnite vonku, výhoda vonkajšej vírivky je v tom, že nebude vyžadovať, aby ste vo svojom objekte vykonali vážne zmeny. Nájdete iba toľko miesta, aby sa do neho zmestili. Ak však vaše kúpele budú v zemi, budete musieť vykopať dieru a pravdepodobne budete musieť pridať blízky zdroj elektrickej energie. Celkovo to nebude vyžadovať väčšie zmeny vo vašom vonkajšom priestore.

S vnútornou vírivkou sa situácia trochu skomplikuje. Pretože vírivky vytvárajú teplo a vlhkosť, budete musieť vybaviť miestnosť, do ktorej ste ju umiestnili, špecializovanou ventiláciou, aby ste nepoškodili steny, stropy, podlahy alebo nábytok. Budete tiež musieť zabezpečiť, aby vaši hostia dôkladne vyschli, akonáhle opustia vírivku, aby ste sa uistili, že voda nespôsobuje problémy vo vašej domácnosti.

Ako viem, veľa ľudí dá vírivku vonku, ale nezabudnite na problémy s údržbou.

Ak chcete dať vírivku vonku, je vystavená dažďu, snehu, lístiu alebo iným veciam, je ťažké udržať ju v čistote. Z tohto dôvodu vám odporúčame, aby ste ho používali vonku, preto odporúčame kúpiť si kvalitný poťahový vak. Bude na kryte a zabraňuje vniknutiu úlomkov do vašej vírivky a chráni kryt, ľahšie sa čistí.

Nižšie je krycia taška na obale, môžete ju odkázať.

12

Dvojica:Snívate o vírivke doma? Ďalšie:Čo je to perfektné kúpacie kúpele Teplota