Vnútorné chodníky

- May 11, 2019-

cabinet


Koncept vonkajšieho bývania začal s bazénom na dvore a mnohí v tomto odvetví si uvedomujú, že tento trend sa v priebehu rokov exponenciálne rozšíril. Dvorek už nie je doménou len pre deti a bazén; preto dizajnéri / stavitelia, ktorí sa zaoberajú týmto konceptom, ponúkajú nielen inštaláciu alebo renováciu bazéna, ale zároveň poskytujú majiteľom domov ďalšie možnosti, ako sú vonkajšie kúpele   kuchyne, krby, jedálenské / ležadlové priestory, bary na kúpanie a dokonca aj kancelárie s Wi-Fi pripojením, takže klienti môžu pracovať z domu uprostred svojej pokojnej oázy.

 

Jeden staviteľ, ktorý poznal tento trend zhruba pred 16 rokmi, je Ian Mc   Gregor z Iana Mc   Gregor Pools and Landscapes in Ancaster, Ont. V priemysle pôsobil 24 rokov, pôvodne začínal ako majster krajiny. Počas tohto obdobia si uvedomil, že mnohí z jeho klientov chceli krajinovo upravenú záhradu, ktorá zahŕňa aj   bazén. V dôsledku toho sa rozhodol, že bude chcieť ponúknuť svoje odborné znalosti ako jeden zmluvný dodávateľ - budovanie bazénov a terénne úpravy - takže jeho projekty budú pre svojich klientov bezproblémovo spravované.

 

„Klienti sú často frustrovaní, keď sa projekty musia zastaviť pri terénnych úpravách alebo pauze počas plaveckých kúpeľov a pri viacerých zmluvných partneroch boli vždy škytavky,“ hovorí.

 

McGregor je súčasťou rastúcej skupiny odborníkov z priemyslu, ktorí nosia všetky klobúky v priebehu celého projektu.

"Som buď komplimentovaný alebo ukrižovaný," hovorí.

 

To znamená, že toto je zriedkavé, pretože má plnú kontrolu nad projektom, ktorý mu umožňuje nielen zabezpečiť hladkú prácu, ale aj zabezpečiť, aby hotový projekt spĺňal a / alebo prekračoval očakávania klienta.

 

A870


Začíname

Úspešné vonkajšie kúpele   Životné priestory začínajú učením, čo klient chce a chce po svojom dvore. Použitie vnútra domu ako sprievodcu je dôležité pochopiť, ako sa bude využívať vonkajší priestor kúpania . To znamená, že McGregor požiada svojich klientov o niekoľko kľúčových otázok týkajúcich sa ich krajinných potrieb a dá im niekoľko týždňov na to, aby premýšľali a odpovedali predtým, ako začnú akékoľvek počiatočné koncepcie dizajnu. Niektoré príklady jeho otázok zahŕňajú: Ako sa bavíte? Ako plánujete využiť priestor? Kto bude využívať priestor? Akým smerom sa tešíte, keď sedíte na dvore? Existuje priestor, ktorý nechcete vidieť na dvore? Budú deti prevládajúcimi užívateľmi alebo budú dospelí väčšinou využívať bazén a vonkajšie priestory? Rámec pre počiatočné koncepty projektu je vyvinutý na základe toho, ako klient reaguje na otázky.


SRP660

Dvojica:Ako vyvážiť pH v SPA vírivke Ďalšie:Ako si vybrať správnu vírivku