Ako udržať bazén čistý?

- Apr 08, 2019-

swimming spa


Údržba pre kúpacie kúpele v porovnaní s tradíciou bazény je oveľa jednoduchšie, pretože sú menšie a nevyžadujú toľko chemikálií.

Ak chcete používať vírivku alebo bazén, nenavrhujeme, aby ste v bazéne používali chemikálie. Pretože kúpele majú antivírusový systém, filtračný systém alebo iný systém. Ak používate chemikálie, ľahko sa poškodia trysky, čerpadlo a iné časti.


sparelax swimming pool

V Hydro-bazéne sú naše modely vybavené výkonnými čerpadlami, ktoré sú schopné filtrovať tisíce litrov vody za každú hodinu, čo znamená, že vaše kúpacie kúpele sú filtrované niekoľkokrát denne.

Vysokotlakové odstredivky a filtračná jednotka kúpeľa tiež automatizujú proces čistenia. Zberač pracuje tak, že odstráni olej a nečistoty tak, aby sa ohrievač a čerpadlo neupchali. Úlomky sa potom zatlačia do filtra a odstránia. Tento systém je veľmi pekný. Nemusíte sa obávať.


V bazéne môžete testovať hladiny PH a alkality a čistiť trysky z nehrdzavejúcej ocele jemne a skontrolovať, či bola dodržaná správna hladina vody, akrylový plášť očistený špeciálnym neabrazívnym čistiacim prostriedkom. Potom budete veľmi ľahko udržiavať bazén čistý.


swimming pool 2

Dvojica:Ako Outdoor Whirlpool Cvičenie môže pomôcť zmierniť koleno Problémy Ďalšie:Výhody Jacuzzi