Ako opraviť prehriatiu vane počas letných mesiacov

- Apr 09, 2019-

2016 Air Jet Outdoor Swim Pool Large Swimming Spa (SRP-650) (2)

Kúpele s vírivkou sú vyrábané s energeticky účinnými komponentmi a systémami, ktoré zachytávajú teplo generované zariadením, a potom odovzdávajú toto teplo späť do kúpeľnej vody.

Spotrebitelia sa každý rok sťažujú na to, že ich teplota v kúpeľoch sa po zahriatí vonkajšej teploty oteplí. Tento stav sa bežne označuje ako tepelný tečenie, pretože sa vyznačuje postupným zvyšovaním teploty vody v kúpeli, aj keď ohrievač nie je pod napätím.

Skutočným vinníkom je izolácia kúpeľov, nie ohrievač alebo elektronické ovládanie. Zatiaľ čo účinnosť chladenia našich kúpeľov je v chladnejších mesiacoch skutočným šetričom energie, vyžaduje si tiež, aby majiteľ kúpeľov dodržiaval niekoľko jednoduchých pokynov, ak ich teplota vody v teplejších obdobiach roka presiahne nastavenú teplotu.

sap swimming pool

Ak chcete spravovať tepelnú deformáciu, môžete:

Ak je vírivka v priamom slnku, nezabudnite zastierať stranu kúpeľov tak, ako môžete.

Ak sa kúpele nepoužívajú, nechajte ovládanie vzduchu v otvorenej polohe.

· Odvzdušnite kryt. Novšie kryty majú odnímateľné stredové tesnenie. Ak chcete odstrániť túto výplň, otvorte suchý zips na jednej strane vinylového obalu a vysuňte bielu výplň.

· Ak vaša vonkajšia vírivka nemá odnímateľné stredové tesnenie, namiesto toho môžete namiesto všetkých štyroch rohov krytu umiestniť zloženú tkaninu hrubú asi 2 cm. Otvorenie krytu v noci tiež rýchlo ochladí vodu, ak je to potrebné.

Počas letných mesiacov každý cyklus odstrihnite na jednu hodinu.

Odstráňte časť izolácie, aby ste pomohli uvoľniť vnútorné teplo a umožnili prúdenie chladnejšieho vzduchu okolo priestoru zariadenia. Izoláciu znovu nainštalujte v mesiacoch pádu.

· Naplňte 2 - 4 prázdne nádoby na vodu z galónov vodou a zmrazte ich. Umiestnite ich do vane jacuzzi hodinu alebo tak skôr, ako ju budete chcieť používať. To ho pomerne rýchlo ochladí na niekoľko stupňov. Potom, čo ste skončili, vložte ich späť do mrazničky, aby boli pripravené na ďalšie namočenie.


swimming hot tub

Dvojica:Súčasné trendy v hydroterapii alebo vodnej terapii Ďalšie:Porovnanie najlepších typov izolačných vrstiev