Ako sa vysporiadať s úzkosťou: Môže byť Hot Tub odpoveď?

- Apr 12, 2019-

busy city

anxious


Žijeme v rušnom, často náročnom svete. V dobrý deň zvládame naše rodinné a pracovné povinnosti ľahko; v zlý deň sa naše životy môžu cítiť ohromujúci a znepokojovať nás. Nie vždy vieme, ako sa vysporiadať s úzkosťou, ale ak vlastníte vírivku, môže byť skvelý spôsob, ako začať.

Stres môže znížiť kvalitu nášho života. Úzkosť postihuje široké spektrum ľudí a je často spojená so svalovým napätím . Zatiaľ čo manipulácia s malým množstvom stresu môže byť jednoduchá, keď je konfrontovaná s príliš mnohými požiadavkami, výsledná úzkosť sa môže cítiť porazená. Často pomáha len si oddýchnuť, byť sám na pokojnom mieste ďaleko od rozptýlenia technológií a požiadaviek práce, rodiny a priateľov. Keď si urobíte čas, aby ste si oddýchli svoju myseľ, ste schopní premýšľať jasnejšie a zamerať sa skôr na svoje vlastné potreby ako na potreby iných.

Vaše kúpele môžu byť dokonalým oddychom, prístupnou, upokojujúcou súkromnou svätyňou, v ktorej si môžete oddýchnuť a využiť mnohé výhody liečby vírivkou , vrátane úľavy od stresu.

Pretože je to často neúprosné tempo života, ktoré živí úzkosť, pohodlie domácej vírivky nachádzajúcej sa mimo vašich zadných dverí alebo vo vašom dome môže poskytnúť úľavu - rýchlo. Nie je potrebné sa vracať do rušného sveta a sedieť v premávke alebo sa vyrovnať s preplneným hromadným tranzitom, aby ste sa dostali do svojho upokojujúceho priestoru.

light


Kúpeľné osvetlenie a hudba môžu pomôcť nastaviť náladu na zníženie stresu . Ukľudňujúce svetlá v chladných farbách, ako je modrá alebo zelená, môžu uvoľniť myseľ, najmä po náročnom pracovnom dni v náročnom pracovnom fluorescenčnom osvetlení. Keď sa ponoríte do kúpeľov a nastavíte LED svetlá na upokojujúci vzor, môžete začať relaxovať a znížiť úroveň stresu.

Hudba môže mať podobný vplyv na náladu. Premýšľajte o tom, aké napätie získate pri počúvaní rockovej a tanečnej hudby a ako vás klasická hudba môže upokojiť. Moderné luxusné a prémiové kúpele majú moderné zábavné funkcie, ktoré často zahŕňajú Bluetooth   audio pripojenie, ktoré vám umožní pripojiť váš hudobný systém a zariadenia priamo z kúpeľov.

Vodopád alebo fontána s vírivkou môže vyvolať pokoj horského potoka. Relaxačný biely šum vás dopraví na miesto, ďaleko od prezentácie, ktorú budete musieť zajtra odovzdať.

Namáčanie vo vašej vírivke je pre vás dobré. Je to metóda na zníženie stresu, ktorá nespôsobuje toľko problémov, ako to rieši. Niektorí ľudia napríklad fajčia cigarety, aby sa vyrovnali so stresom. Fajčenie sa môže v tomto okamihu cítiť dobre, ale prispieva k zoznamu negatívnych účinkov na zdravie, od závislosti a zubných problémov až po emfyzém. Iní pijú alkohol alebo užívajú lieky na predpis na zmiernenie úzkosti. Ale môže to tiež viesť k závislosti, ako aj poškodeniu pečene a iným fyzickým komplikáciám.

15-minútové ponorenie do kúpeľov nemá tieto negatívne vedľajšie účinky. Teplá voda zvyšuje vašu telesnú teplotu, ktorá pomáha rozširovať krvné cievy a zvyšuje krvný obeh a pomáha zmierniť bolesť svalov. Masážne trysky kúpeľov vypracúvajú uzly a zauzlenia, zatiaľ čo vztlak vody berie váhu z vašich kĺbov, čo vám umožňuje úplnú relaxáciu.

cup light

Dvojica:Najjednoduchší spôsob, ako udržať svoju vírivku Ďalšie:Ako sa vyhnúť zakalenej vírivej vode