Domov > Vírivka vedomostí > Obsah

Ako sa čistí filter vane

Apr 16, 2019

3


Sprievodca čistením Jacuzzi

 

Výkonný filtračný systém je prvým krokom k zabezpečeniu vášho   Vaňová voda massag e je bezpečná a hygienická. Ale aby to fungovalo efektívne, budete musieť vyčistiť   m pravidelne vkladajte filtračnú vložku a vymeňte ju cca. každých šesť mesiacov.

 

Filtre na horúcu vaňu odporúčame čistiť jeden mesiac. Najjednoduchší spôsob čistenia filtra je mať náhradnú filtračnú vložku.

 

Získajte spolu so svojou iniciačnou kúpeľňou kúpele . Keď čistíte použitú filtračnú vložku, vyskakujte do náhradného dielu, aby ste nemali čas na kúpanie. Kee p točí a kúpiť náhradu v prípade potreby.

 

Každý filter má životnosť okolo 6 mesiacov pri pravidelnom používaní, takže nebudete musieť kupovať žiadne náhrady za približne 1 rok.

 

massage hot tub (2)


AKO ZÍSKAŤ FILTROVÚ KAZETU

 

Po prvé, otočenie výkonu na ističi (filter je pod tlakom - nechcete ho otvárať so zapnutým napájaním).

 

Uvoľnite odvzdušňovací ventil a posuňte poistný krúžok

 

Potiahnite veko filtra smerom nahor, aby ste ho mohli vybrať (nevykláňajte ho ani neťahajte pod uhlom, pretože by to mohlo spôsobiť poškodenie)

 

Vyberte filtračnú vložku z nádoby.

 

AKO ČISTIŤ KAZETU FILTRA

 

V SpaRelaxe odporúčame použiť Immerse na čistenie filtra. Je určený na odstránenie tukov a olejov, ktoré sa vytvoria na filtroch a môžu zhoršiť ich schopnosť filtrovania.

 

Nechajte kazetu cca. 8 hodín (cez noc).

 

Vyberte kazetu a opláchnite hadicou.

 

Pred výmenou nechajte uschnúť.


sap swimming pool