Ako si vybrať kúpacie kúpele v jednej časti alebo v dvoch častiach?

- Apr 30, 2019-

sparelax swimming pool


Ak budete skúmať "kúpať kúpele" alebo "nekonečný bazén" tieto slová na internetových stránkach, zistíte, že má mnoho druhov plaveckých kúpeľov. Niektorým modelom je plavecká a kúpeľná časť v časti, ďalším modelom je samostatná časť plávania a kúpeľov.

 

Bazén v časti, rysy je len bazén, ktorý môže kombinovať športový aspekt plávania a relaxácie. To je vhodné pre malé priestory vo vašej záhrade alebo na iných miestach. Dĺžka tohto modelu je 3,8 m, samozrejme aj väčšie modely do 4 až 5m. Môžete prevádzkovať tento typ modelu, potom môžete plávať a masírovať spolu s rodinou.

ohrievač bazéna je jednoduchý a rýchly, čo umožňuje plávanie po celý rok, ale najmä od príchodu jarných dní s prvými slnečnými lúčmi a túžbami čerstvého vzduchu.

 

Dvojlôžková vírivka, rysy je, že bazén má dve časti. Súčasťou je aj masážna časť. Táto výhoda dvojitého bazéna je taká, že môžete regulovať teplotu každej časti odlišne, pretože každá časť má 1 riadiaci systém. Tiež, V zime, Ak chcete len masáž, a nemáte naplnené vody v bazéne časť, môžete tiež urobiť. Môžete si vychutnať len svoje kúpele. Dĺžka plaveckých kúpeľov je však najmenej 5m.


jacuzzi hot tub

Dvojica:Ako Outdoor Whirlpool Cvičenie môže pomôcť zmierniť koleno Problémy Ďalšie:Ako udržať bazén čistý?