Ako si vybrať kúpanie v jednej alebo v dvoch častiach?

- Apr 30, 2019-

sparelax swimming pool


Ak skúmate tieto „kúpacie kúpele“ alebo „nekonečný bazén“ na webe tieto slová, zistíte, že má mnoho druhov kúpacích kúpalísk. Niektorý model je časťou na plávanie a časť kúpeľov, zatiaľ čo iný model je samostatnou časťou na kúpanie a kúpanie.

 

Bazén v časti, jeho vlastnosti sú iba bazény, ktoré môžu kombinovať športový aspekt plávania a relaxácie. Je vhodný pre malé priestory vo vašej záhrade alebo na iných miestach. Táto dĺžka modelu je 3,8 m, samozrejme existujú aj väčšie modely do 4 až 5 metrov. Môžete prevádzkovať tento druh modelu, potom môžete plávať a masírovať spolu so svojou rodinou.

Ohrievač bazénu je ľahký a rýchly, čo umožňuje plávanie po celý rok, ale najmä od príchodu jarných dní s prvými lúčmi slnka a túžbami po čerstvom vzduchu.

 

Dvojitá vírivka, Rysy spočívajú v tom, že bazén má dve časti. Jedna časť je masážna, druhá časť je plavecká. Výhodou dvojitého bazénu je to, že môžete regulovať teplotu každej časti inak, pretože každá časť má 1 regulačný systém. Tiež, v zime, ak chcete iba masírovať a vodu v časti bazénu nedopĺňate, môžete to tiež urobiť. Užiť si môžete len kúpele. Dĺžka kúpeľov s dvojitým kúpaním je ale najmenej 5 metrov.


jacuzzi hot tub

Dvojica:Čo sú kúpacie kúpele? Ďalšie:Luxusné vírivé kúpele sú dobrým pomocníkom dobrého spánku