Domov > Vírivka vedomostí > Obsah

Ako Outdoor Whirlpool Cvičenie môže pomôcť zmierniť koleno Problémy

Mar 04, 2019

home hot tub


Poškodenie kolena môže byť bolestivé a oslabujúce, najmä ak ste veľmi aktívna osoba a ste zvyknutí na časté cvičenie a nastupovanie.

Nanešťastie, zotavenie sa z problémov s kolenom si vyžaduje čas a trpezlivosť, pričom väčšina aktivít s vysokou intenzitou, ako je behanie alebo športovanie mimo otázky.

Ale nebojte sa! Tu sa pozrieme na to, prečo jednoduché cvičenia vykonávané vo vonkajšej vírivke môžu pomôcť zmierniť bolesť zranenia kolena a pomáhať pri dlhodobom hojení.

Malý vplyv

Ako alternatívu si mnohí ľudia vyberajú domáce cvičenia v bazéne, ako sú vleky na nohy a štvoruholníkové sťahy, aby jemne pohybovali a testovali kĺb, využívajúc vztlak vody, pretože podporuje telo a výrazne znižuje vplyv.

home hot tub 1


odpor

Akonáhle sa zranené alebo bolestivé koleno cíti dostatočne silné na to, aby mohlo byť cvičené trochu intenzívnejšie, odolnosť voči vode ponúkaná domácou vírivkou poskytuje vynikajúcu alternatívu k iným náročnejším aktivitám.

klimatizácia

Cvičenia, ktoré môžu byť použité vo vonkajšej vírivke môžu byť použité na zmiernenie bolesti kolena, pretože sa zameriavajú hlavne na štvorkolky.

zvyšok

Jednoducho si ľahnite po náročnom dni, zdvihnite nohu a nechajte bubliny urobiť zvyšok práce!


7 person spa